06 Eylül 2013 #1996153

Gold Teknoloji Marketleri 4. Garantiye Gidişi!

Gold Teknoloji Marketleri'n den 17. 08. 2012 tarihinde apple iphone 4s aldım. 6 ay sonra şarj olmadığı için garantiye gönderdim. Fakat telefonum aynı şekilde geri geldi. Geldiği gibi aynı sebepten dolayı tekrar garantiye gönderdim. Şarj girişi ve pili değişmiş olarak geri geldi. Fakat bu sefer telefon fazla ısınıyor ve şarj dayanmıyordu.


Ayrıca arandığımda karşı tarafa sesim gitmiyordu. Tekrar garantiye gönderdim. Hiçbir şey yapmadıkları gibi orijinal aksesuar kullanmadığı yazmışlar. Ben bunun soketini pilini çarşıda değiştirmedim. Siz değiştirdiniz gönderdiniz. Demek ki siz orijinal ürün kullanmıyorsunuz. Bu 4. gidişi. Bu arada alırken Vip Protect yaptırmıştım. Artık yenisiyle değiştirilmesini istiyorum. Yeter.

Oğuz 107 Okunma

Cevaplar

  • Gold Bilgisayar Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön