20 Şubat 2013 #1642993

Gold Teknoloji Marketleri 3 Aydır Haber Alınamayan Ürün!

Gold Bilgisayardan aldığım bulaşık makinası ağır hasarlı olduğu için geri gönderdim ve yaklaşık 3 aydır tanzim edilme işlemi devam ediyordan başka birşey söylemediler onu da ben arayınca ancak.

Veysel 32 Okunma

Cevaplar

 • Veysel20 Şubat 2013

  Ya siz karşınızdakini ne sanıyorsunuz? ilk cevap ile ikincisi tamamen zıt.. Daha dün telefonla müşteri hizmetlerinizi aradım tanzim bitsin biz sizi arayacağız dedi. Ne kargosu ? Ben ürünü sizden aldım kargodan değil. Kargo ile aranızdaki sorunu siz çözeceksiniz ben değil..Ben demedim size şu kargo ile gönderin diye.. Bu tip firmalarla ancak hukuki yollara başvurarak bir aşama kaydedebilirsiniz ancak..

 • Gold Bilgisayar Temsilcisi20 Şubat 2013

  Değerli Müşterimiz, Tazmin sürecindeki ürünler için kargodan bilgi almanız gerekmektedir. Saygılarımızla, GOLD BİLGİSAYAR A.Ş Müşteri Hizmetleri

 • Veysel20 Şubat 2013

  Ya Ne kadar okuma yeteneğiniz varmış onu da öğrendik.Zaten 3 aydır haber alınamıyor diyorum siz bana 1-3 ay diyorsunuz..3 ay geçti zaten...Bu kadar çözüm odaklı bir şirket..

 • Gold Bilgisayar Temsilcisi20 Şubat 2013

  Değerli Müşterimiz, Kargo şirketinden tazmin işlemleri tamamlandığında tarafınıza bilgi verilecektir.Tazmin süresi 1-3 ay arasıdır.Yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz. Saygılarımızla, GOLD BİLGİSAYAR A.Ş Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön