07 Aralık 2017
Yorum Yap
#9870749

Gold Teknoloji 2 Yıl Önce Aldığım Ürün Ne Teslim Ediliyor,  Ne De Ödeme İadesi Yapılıyor

2 yıl önce aldığım ürün ne teslim ediliyor ne de ödeme iadesi. Gold Teknoloji ile yapmış olduğum tüm görüşmelerde kayyum atandı, ödemeniz şu tarihte bu tarihte cevabı alıyorum. 2 yıl olmasına rağmen ne ödeme alabildim, nede ürün teslimatı bugün yaptığım görüşmede ise Mayıs ayında mahkeme sonuçlanacak dendi. Firma el değiştirmiş ne yapmam lazım bilemiyorum. 40 TL için resmen kıvranıyorum.

Betül Betül 767 Okunma

Cevaplar

  • Betül20 Aralık 2017

    Merhaba tarafıma henüz bir dönüş yapılmadı. 56128338 sipariş numarası ile 04.01.2016 yılında sipariş vermiş bulunduğum Kumtel LX-6331 2000 Watt Fanlı Isıtıcı şu an satışta bulunduğu için tarafıma gönderilmesini talep ediyorum. Sİtede yazdığım mesajlara bile cevap alamıyorum. Gold firmasının böyle çalışacağı aklıma gelmezdi kendim alışveriş yapmayacağım gibi herkese kesinlikle ürün almamaları konusunda uyarıyorum. Güzel reklam oluyor diye düşünüyorum.

  • Gold Bilgisayar Temsilcisi08 Aralık 2017

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme süreci hemen başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlanacaktır. Bu süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza telefon ya da mail yolu ile bilgilendirme aktarılacaktır. Saygılarımızla, Gold.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler