17 Mayıs 2018
#10449883

Göknet Sürekli Kopmalar

T**'ten kurtulmak için farklı çözüm yolları ararken buldum bu firmayı. Gelen gideni aratır sözünün cuk diye oturduğu bir firmadır. Sabit fiyat, sabit hız garantisi şeklinde özendirici başlıklar ile insanların ilgisini çekmeye çabalıyorlar fakat hiçbir alakası yok.


Sokağımda/Mahallemde fiber altyapı olmadığı için ve söylenene göre VDSL portu dolu olduğundan dolayı sadece ADSL ile hizmet alabiliyorum ve verilen bilgiye göre 8 Mbps almam gerekiyor, hadi biraz kayıp olabilir 6 Mbps diyelim. Şu güne kadar sürekli kopmalardan, lakayıt müşteri hizmetlerinden ve verilen hizmetten hiç bir şekilde doğru dürüst yararlanamadım. Bir an önce taahhüt bitse de kurtulsam diye dua ediyorum. Şu şikayeti yazarken bile yazdığım metni göndermeden önce kopyalıyorum bağlantı kopacak tekrar yazmayayım diye. Göknet gerçekten pişmanlıktır!

Harun Harun 1.400 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Göknet Temsilcisi08 Haziran 2018

  Merhabalar, Talebinizle ilgili Modemin yanına geçerek yada modemin yanındaki kişi 444 8 460 çağrı merkezimizi arayarak kontrolleri daha sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilir. Saygılarımızla, GÖKNET

 • Göknet Temsilcisi04 Haziran 2018

  Merhaba Harun bey Şikayetlerinizle ilgili 444 84 60 arayarak çözüm bulabilirsiniz. Şikayetinizi Gerekli birimlerimize iletiyorum

 • Harun31 Mayıs 2018

  Hız testlerinde o anlık bir sorun yoktu fakat resimde de gördüğünüz gibi, belirli aralıklarla özellikle de akşam saatleri hız ekran görüntüsünde ki gibi oluyor.

 • Göknet Temsilcisi30 Mayıs 2018

  Merhaba Harun bey İletmiş olduğunuz şikayet üzerine Size dönülmüş Hız testlerin de bir sorun olmadığı görülmüştür. Bu da sizin tarafınız dan da teyit edilmiştir. iyi günler dileriz.

 • Harun19 Mayıs 2018

  Değişen hiçbir şey yok. İnternet eskisinden daha kötü bir hâl almaya başlıyor. 9 Aylık bir fatura ödemem mevcut, 12 taahhütlü. İki taraflı fes işlemleri için gerekli yerlere başvuruda bulunacağım 3 ay daha bunlara para kazandıramam.

Ziyaretçi Yorumları