sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Göknet ADSL -Fiber Sorunsalları!

Uğur Uğur1 yıl önce

1.5 yıllık Göknet kullanıcısıyım. 1 yıl kadar normal ADSL kullandım. İnternet son derece yavaştı ve modem sadece olduğu odada randımanlı çekiyordu. Altyapı çalışmaları var Türk Telekom'un diyerek oyaladılar bende inandım nasılsa Türk Telekom kullansam da aynı sorun olacak diye. 4 aydır fiber hat olan bir bölgeye taşındım. Göknet fiber hatta geçiş yaptım. Kötü bir modem kurdular. İnternet sadece modemin ön tarafında çekiyor. Bu da evin 1, 1.5 odasında falan internete girebiliyorum. Onda da odanın her noktası aynı verimde değil.

Gelelim asıl Göknet'in ayıplarına, bu durumla ilgili belki 7 8 defa görüştüm. Durumu bildirdim. Her defasında çok anlayışla karşılıyor call center'daki arkadaş güya sonra ertesi günü bir mesaj alıyorum sorununuz çözümlenmiştir şeklinde. Ben tekrar arıyorum. Yine ertesi gün sorun çözümlenmiştir diyor. Aradığımda nasıl çözümlendi diye soruyorum ekibimiz uzaktan kontrol etmiş sağlıklı bir kullanım var diyorlar. Ben internete giremiyorum demiyorum ki ben modemin 2 metre arkasında 3 metre solunda internete giremiyorum diyorum. Modem kötü lütfen gelin kendiniz test edin diyorum sonra yine sorununuz çözümlenmiştir diyorlar.

Bir diğer sorun ise, bir defasında fiber internet tamamıyla gitti yaklaşık 10 gün gibi. Bizi oyaladılar ekip gelecek diye. Araya ramazan bayramı girdi bayramda ekip gelmez dediler bekledik. Bayram sonrası tekrar aradım gönderin artık şu ekibi diye birden bire sorun çözüldü ekip gelmeksizin. Madem bu kadar kolaydı neden beni oyaladınız ben bunun tazminatını istiyorum fatura ödemeyeceğim dedim. İstek açtılar ve sonra sorunum çözümlenmiştir mesajı aldım. Çözümleme açıklaması şöyle:

72 saat içerisinde sorun bildirilmediğinden indirim verilemeyecektir. Sonra dedim ki hemen aramıştım kayıtlarınızı inceleyin. İncelediler ve sorunumu şu şekilde kapattılar: aradığınız zaman indirim ile ilgili bir konuşma yapmamışsınız. Değerlendirmeyi okuyanlara bırakıyorum. Sorunu olan kişi 72 saat içerisinde indirim mi konuşur?

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler