05 Kasım
#12909376

Godaddy Para İadesi Sorunu

16.10.2019 tarihinde benden habersiz ve yetkim dışında kartımdan 424 TL para çekim işlemi gerçekleşmiştir. Bu konu ile ilgili tarafıma dönüş yapılmış olup iade işlemini 17.10.2019 işleminde gerçekleştirildiği bildirildi. Bu işlem gerçekleşirken 5 iş günü içerisinde para hesabınıza geri yatacaktır diye bildirdiniz. Hatta dedim ki kart bloke oldu bir sorun teşkil eder mi hayır, kartla ilgili bir durum değil biz parayı hesaba aktaracağız dediniz. Fakat 5 iş gün geçti aradığımda 10 gün içinde yatar böyle durumlar olabilir dediniz tamam dedim, şimdi 13 gün oldu arıyorum bizden para çıkmış bir bilgimiz yok deniyor siz bankanızı arayın diyorlar. Banka bizlik bir durum değil herhangi bir hareket gözükmüyor diyor. Çok affedersiniz paramı benden habersiz çektiniz, size zahmet olacak ama paramın en kısa sürede yatırılmasını rica ederim.

Onur Onur 482 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Godaddy Temsilcisi26 Kasım

    Sayin Onur Bey. Sizin ile görüşmelerimiz neticesinde iade miktarının GoDaddy tarafından yapıldığına dair gereken bilgilendirme yapılmıştır. Konunun takibini finans kuruluşunuzdan yapabilirsiniz. Bu konu ile ilgili bir problem yaşamanız durumunda size gönderdiğim emailimden bana herzaman ulaşabilirsiniz. Bunun dışında herhangi bir sorunuz olursa, 0850 390 7546’dan Türkçe destek veren müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz canlı sohbet üzerinden de kendileriyle görüşebilirsiniz: http://go2l.ink/1vYV

  • Godaddy Temsilcisi08 Kasım

    Merhabalar Onur Bey, Sizinle telefonda görüştüğümüz gibi konuyu incelemek adına sizden gereken evrakları göndermenizi bekliyoruz. Belegelerin gönderilmesi ardından gereken inceleme yapılıp, sizlere geri dönüş sağlanıcaktır.

Ziyaretçi Yorumları