15 Ekim
#12793254

Godaddy Benden İzinsiz Kartımdan Para Çekmiş

Yakın zaman önce Godaddy üzerinden bir alan adı satın almıştım. Lakin bu alan adı ''otomatik yenileme'' başlığı altında benden izinsiz Akbank kartımdan 130 lira para çekmiş. Bu ürünün yenilenmesini iptal ettim ancak hakkım olan para iadesini istiyorum. Aksi takdirde hukuki yollara başvurmaktan geri kalmayacağım.

Oğuz Oğuz 674 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Godaddy Temsilcisi18 Ekim

  Oğuz Furkan Bey, Godaddy üzerinde 15 Ekim 2018 tarihinde satın almış olduğunuz alan adınızın süre dolum tarihi yaklaşması ve otomatik yenileme talimatınızın açık olması sebebiyle alan adınızın 1 yıl süresi uzatılmıştır. GoDaddy üzerinden satın almış olduğunuz bütün ürünlerde satın alım ardından "Otomatik Yenileme" talimatı atanmaktadır. Satın alım sırasında sepetinizin sol üst tarafında "Otomatik Yenileme" talimatı için genel bilgilendirme mevcuttur. Satın alım işleminiz ardından "Otomatik Yenileme" talimatını hesap ayarlarınız içerisinde yer alan "Yenilemeler" sayfasından iptal edebilirsiniz. Beraber telefonda görüşmemiz neticesinde sorunu giderebildiğimize sevindik ve Godaddy ile devam etmeyi seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Bunun dışında herhangi bir sorunuz olursa, 0850 390 7546’dan Türkçe destek veren müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz canlı sohbet üzerinden de kendileriyle görüşebilirsiniz: http://go2l.ink/1vYV

 • Godaddy Temsilcisi18 Ekim

  Oğuz Furkan Bey, Talebiniz üzerine Sikayetvar üzerinde belirtilen telefon numarasından sizlere iki defa arama gerçekleştirdim. Fakat, yapmış olduğum aramalarda sizlere ulaşamadım. O yüzden sizelere tekrar bir eposta gönderdim. Epostama yanıt olarak, sizin için uygun olduğunuz saati bildiriseniz sizi tekrar talep etmiş olduğunuz saatte arayacağım. Dilerseniz 0850 390 7546’dan Türkçe destek veren müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçebilirsiniz veya canlı sohbet üzerinden de kendileriyle görüşebilirsiniz: http://go2l.ink/1vYV

 • Oğuz17 Ekim

  Yarın herhangi bir saat müsaitim. Teşekkürler kusura bakmayın bugün için

 • Godaddy Temsilcisi17 Ekim

  Oğuz Furkan Bey, Talebiniz üzerine Sabah 09:30 ve 11:15 sırasında Sikayetvar üzerinde belirtilen telefon numarasından sizlere iki defa arama gerçekleştirdim. Fakat, yapmış olduğum aramalarda sizlere ulaşamadım. O yüzden sizelere tekrar bir eposta gönderdim. Epostama yanıt olarak, sizin için uygun olduğunuz saati bildiriseniz sizi tekrar talep etmiş olduğunuz saatte arayacağım.

 • Oğuz16 Ekim

  Merhabalar, yarın sabah saatleri en uygun vakit olacaktır benim için. Kolay gelsin teşekkürler

 • Godaddy Temsilcisi16 Ekim

  Oğuz Furkan Bey, Konu ile ilgili size telefon ile ulaşmaya çalıştım ancak yanıt alamadım. O yüzden size eposta gönderdim. Epostama yanıt olarak, sizin için uygun olduğunuz vakti bildiriseniz sizi tekrar arayacağım.

Ziyaretçi Yorumları