Toplam çözüm sayısı
..
Glovo ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Nagehan'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız 5

Glovo Yemediğim Ürünün Parasını İstediler

2.095görüntüleme
Nagehan
Nagehan 19 Ocak 2020 20:48
ÇözüldüÇözüldü
Nagehan'ın Teşekkür Mesajı
“Beni aradınız konuyla ilgilendiniz. İstenen ücretide sildiniz. İlginize çok teşekkür ediyorum. İlgi ve alakanız beni çok mutlu etti iyi çalışmalar dilerim.”

Glovo'dan her zamanki gibi sipariş verdim bu seferki kurye yeri bulamamış ben güvenlik kulübesinde duruyorum ve her zaman sipariş veriyorum o sırada telefonla konuştuğum için bana ulaşamamış ürünü iptal etmiş ve bunun benden parasını istiyorlar. Bana ödemezsem başka sipariş veremezsiniz diyor. Bende uygulamayı direk sildim. Kardeşim yemediğim ürünün parasını neden vereyim adam bulamamış ilk defa sipariş vermiyorum ki tamamen kuryenin adresi bulamamasından kaynaklanmış.

Glovo Logo
Glovo20 Ocak 2020 13:18

Merhaba Nagehan Hanım , Dünyanın en hızlı büyüyen mobil teslimat uygulaması olarak kullanıcılarımıza sunduğumuz deneyiminin kalitesinin birinci önceliğimiz olduğunu bilmenizi isteriz. Sunduğumuz hizmeti mükemmelleştirmek için çalışıyor ve bu kapsamda tüm şikayetleri büyük bir titizlikle değerlendiriyoruz. Öncelikle yaşadığınız olumsuz deneyim için çok özür diliyoruz.Telefon görüşmemizde de belirttiğim gibi gerekli aksiyonlar tarafımıca alınmıştır. Anlayışınız için çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Glovo

Nagehan
Nagehan20 Ocak 2020 14:41

Beni aradınız konuyla ilgilendiniz. İstenen ücretide sildiniz. İlginize çok teşekkür ediyorum. İlgi ve alakanız beni çok mutlu etti iyi çalışmalar dilerim.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler