Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Global Investing Exxon Sözde Yatırım

Halil
20 Ocak 02:09
2.111

Global investing Exxon isimli sözde yatırım kuruluşunun Instagram 'daki adresinden form doldurduktan sonra sık sık arayıp bende İtimat telkin ettiler. Sonra trader ink diye bir link atıp hesap oluşturdular. Bankadan defalarca para çekip gönderdim. Beni telefon ile yönlendirip güya doğalgaz ve petrol hisseleri aldım. Tahayyül etmediğim miktarlarda para kazanmışım gibi gösterdiler. Paramı çekmek istediğimde swap işlemi yapmışsın diyerek 3000 5000 10000 dolar daha para yatırmamı istediler. Velhasıl paramı göndermediler.

Üzüntüden kalp spazmı geçirdim. Anjiyo yapıldı. Hastanede bunları yaşarken telefon ve mesajla hala para isteyecek kadar zalim ve insani değerlerini kaybetmiş kişiler. Ailem durumu bilmiyor. Kiramı bile ödeyemedim. Kredileri ödeyebilmek için akrabalarımdan para dileniyorum. 60 yaşındayım. Ömrümün kalan kısmını onları aramaya adıyorum.

Halil
20 Ocak 17:42

Bu sözde yatırımcılara gönderdiğim paraların dekontları ve IBAN, şirket isimleri var lütfen yayınlayın başka insanların hayatlarını canlarını yakmasınnlar

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Sev

Çok üzüldüm. Geçmiş olsun. İnanın sizi o kadar iyi anlıyorum ki... Benim de günlerce haftalarca uykularım kaçtı. Elimdeki tüm birikimime el koydular. Ama lütfen bu gibi zalimlerin sağlığınızı bozmalarına izin vermeyin. Can sağlığı olsun. Elbette adalet tecelli edecektir. Suç duyurusunda bulunmanızın en doğru hareket olacağını düşünüyorum.

Sev

Merhabalar... Firma şikayetimi kaldırırsam paramı göndereceklerini söyledi. Bakacağım, olumlu/olumsuz gelişmeleri yine paylaşacağım.

Halil

Selamün aleyküm kardeşim moral desteğiniz için Allah razı olsun. Mahzuru yoksa şikayetinizi kaldırma sebebini öğrenebilir miyim

Benzer Şikayetler

1

Global Investing Exxon Yatırım Vaadiyle Parama El Konması

Sev
27 Mart 22:07
398

Global Investing Exxon Parayı Çekmek İçin Para İstiyor!

Seyfettin
27 Mart 15:02
202

Global Investing Exxon Yatırım Sıkıntısı

Yavuz
23 Şubat 14:01
249
Benzer Şikayet Yaz