30 Mart 2013 #1715140

Global Asist Kesinti Yaptı!

02129994466 nolu Türk Assist, artemis yetkilisi bana, kredi kartı kullanımımdan dolayı tamamen ücretsiz ferdi kaza sigortası kazandığımı söyledi. tamamen ücretsiz olacağını söyleyerek benden kredi kartı bilgilerimi istedi. en son aşama olarak da 3d güvenlik kodumu istediler. kodu vermeden önce özellikle sordum, herhangi bir ödeme yapmayacağım diye.


Kesinlik ücretsiz olduğunu belirtti. tüm telefon konuşmanın digital kayıtı elimdedir. tel gör. kaydederim. fakat kredi kartımdan 240 tl tahsil edilmiş. derhal kartımı iptal ettim ve hukuki sürece hazırlanmaya başladım.

Hasan 1.142 Okunma

Cevaplar

  • Hasan22 Aralık 2016

    Karşı taraf alt işletmelere bağlı olarak toplam 4 şirket ortaya çıktı. Nihayette ulaşılan kişi savcılığa hizmetin iptali talep edilmedi demiş lakin verdiği hizmeti de ispat edememiş. İşlemlerin devamı ve davanın kavuşturmaya ulaşması için beyanat verip tekrar şikayetçi oldum. Dava devam ediyor. Aynı konuda sıkıntı yaşayanlar bana ulaşabilir ve muhakkak adliyede hakkınızı aramanızı tavsiye ederim. Dava sonucunu site üzerinden duyuracağım.

  • Hasan07 Ağustos 2016

    Tarafı dava ettim. 18 Ekim 2016 tarihinde İstanbul Beylikdüzü adliyesinde ilgili tarafla duruşmam var. Katılmak isteyen bana ulaşabilir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön