Glaxo Smith Kline Sensodyn Diş Macunu Bozuk Çıktı!

Emre Ü. |

Tarafınıza Glaxo Smith Kline Sensodyne tüp diş macunu ile ilgili (mavi kapak) 30 Ekim 2013 günü sizlere mail göndermiştim, hemen akabinde ertesi gün dönüş sağladınız. Diş macununu almak istediğinizi söylediniz, bana 1 adet macun ve diş fırçası hediye edecektiniz, adres bilgilerimi aldınız bunların hepsi süper. Çok teşekkür ederim. Fakat bunların hiçbiri olmadı. Ne tüpü aldınız, ne hediyeleri gönderdiniz.

Şunu söyleyeyim, ben tüpten memnun olmadığım için ve sizin iş yerimden aldıracağınız için ofisime getirdim çekmecemde bekliyor. Bu arada ben eski tip sıkmalı Sensodyne macunumu aldım kullanıyorum. Niçin ilgilenmediniz 2 haftadır?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Ambalaj

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre Ü.
  22 Kasım
  09:34

  kargo firmasının hatası dışında bir sorun olmadı. kesinlikle ürünleri kullanmaya devam ediyorum ve edeceğim de. teşekkürler...

 • Emre Ü.
  18 Kasım
  23:01

  Sn. Yetkili,
  Telefonda gorususuyoruz fakat sonuç yok!? Çözüm yok!? Sizi anlamakta güçlük çekiyorum, nasil bir satış sonrasi hizmet yaklaşımı bu.?

 • 18 Kasım
  13:35

  Sayın Emre Bey,

  Şikayetinizle ilgili olarak yapmış olduğumuz görüşme neticesinde ilgili ürün şikayet kaydı alınmış olup, Gsk TuruncuHat tarafınan gerekli görüşme gerçekleştirilmiştir.

  GSK ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz