12 Şubat 2014

Glaxo Smith Kline Dermovate Kremin Paketi Kullanışlı Değil.

Uzun süredir Dermovate'yi kullanmaktayım. Tüp yarıya gelmeden, bütün boya ellerime geçiyor, kırık kırık kopup kremli ele yapışıyor ve uğraştırıyor. Ayrıca patlıyor, yırtılıyor. Bu ürün için neden soft paket kullanmıyorsunuz? Yumuşak plastik tüpte böyle sorunlar yaşanmıyor.

Metin 505 Okunma

Cevaplar

  • Metin 16 Şubat 2014

    ürünün içeriğinde bir problem yok, ambalaj konusunda sıkıntı var ama yine aynı sorun olursa kendilerine gönderecekmişim :) orada kullanacak kimse yok, ya da çok yoğunlar.. 10 yıldır bu ürünü kullanan birisi olarak, sadece ambalajı, krem tüpünü değiştirmelerini istiyorum.. saygılar..

  • Metin 12 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, öncelikle hızlı geri dönüşünüz için tesekkur ederim. Dermovate kremi 10 senedir kullanıyorum ve sürekli aynı sorunu yaşıyorum. Sizden ricam bu ürünü bizzat kendinizin kullanması ve ambalaj sorununu görmesi. Telefon eden hanımefendi ürünün son kullanım ve parti no'su olan kısmını okumamı istedi, orası yırtıldı, dellindi koparıp attım deyince inanmamıs olabilir ama lüfen günde iki defa olmak üzere kullanın ve cantanızda tasıyın. iyi gunler dilerim.

  • Sensodyne Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın Metin Bey, Şikayetinizle ilgili olarak yapmış olduğumuz görüşme neticesinde ilgili ürün şikayet kaydı alınmış olup, Gsk TuruncuHat tarafından gerekli görüşme gerçekleştirilmiştir. GSK ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz. Glaxo Smith Kline

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön