19 Temmuz 2013
Yorum Yap
#1911786

Gizpa Nakliyeden Kaynaklanan Hasarı Üstlenmiyor!

LG markasının distribütörü Gizpa'dan LG GR-M712YSA NoFrost Buzdolabı aldım. Ürünün ön kapağı kargoda taşınırken hasar görmüş. Kurulum yaparken LG servisi fotoğrafları çekti ve gerekli tutanakları düzenledi.


Gizpa yetkilileri önce sorunu gidereceklerini, ürünü kullanmaya başlamamızı, daha sonra buzdolabının ön kapağını yenisi ile değiştireceklerini belirttiler . Ama sonradan duyarsız kaldılar. Şu an buzdolabını hasarlı bir şekilde kullanmak zorunda kaldık. Bu kadar para verip hasarlı bir ürün ile baş başa kalmak üzücü. Hala kredi kartından taksitleri ödüyoruz. Sorunumuzu çözme konusunda muhatap bulamıyoruz. LG GR-M712YSA Buzdolabından memnunuz ama Gizpa, LG markasını iyi temsil edemiyor.

Mustafa 488 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa23 Temmuz 2013

    Firma beni hiç aramadı, irtibat kurmadı. Adamlar parayı aldı kayboldular... Uzak durulması gereken bir firma. Muhatap yok.

  • Mustafa23 Temmuz 2013

    Firmadan arayan olmadı. GİZPA Ne kadar ilgisiz ve amatör bir işletme imiş... Artık elimdeki servis raporu ile mahkemeye gideceğiz. Hem dolabın yenisini alırız, hem de 2 bin tl mahkeme masrafı ödetiriz... kendileri bilir...

Ziyaretçi Yorumları