Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Gizce.com ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Gizce.com Para İadesi Yapmıyor

41
Seda
Seda 26 Ekim 2022 10:50

Gizce.com para iadesi yapmıyor. Üstüne WhatsApp ® hattından iletişime geçtiğinizde dalga geçer gibi saygısız cevaplar veriyorlar. Tüketici Hakları gereği 14 günlük yasal sürede iade olması gerekir. Bu bilgiyi satın alma süresinde hiçbir yerde paylaşmayıp iade etmek istediğimiz zaman bilgi veriyorlar.

Benzer Şikayetler

profile
474
21 Ekim 2022

Gizce.com Kalitesiz Kumaşlı Ürün

Ggizce.com adlı siteden squba kumaş eşofman takımı aldım. Siparişim çok hızlı şekilde geldi. İlk geldiğinde çok beğendim yıkadım ütüledim bir gün giydim. Eve gittiğimde şok oldum çantanın kulpunun geldiği yerler hep yıpranmıştı sırtı omuz üstü iplik iplik olmuştu. Müşteri hizmetlerine asla ulaşılamı...

Gizce.com Kalitesiz Kumaşlı Ürün
  • profile
1 Destekçi
profile
19
18 Ekim 2022

Gizce.com Para İadesi İstiyorum!

Ürünü değişime yolladım 3 hafta geçti ne gelen var ne giden kargoya gittim barkod numarası aldım ben yolladım para iadesi de yapmıyorlar. 3 haftadır paramı işlettiler hakkımı asla helal etmiyorum. Sayfaya yazıyorum dalga geçer gibi cevap veriyorlar saygısızlık!

profile
383
10 Ekim 2022

Gizce Para İadesi Yapmıyor

Gizce.com üzerinden 658816 ve 657889 numaralı siparişlerimi iade için gönderim sağladım. Firma para iadesi yerine kupon tanımlayarak ve iade yapmayacağını belirtmekte. Konuyla ilgili olarak 658.8 TL para iademin harcama yaptığım kredi kartıma iade işleminin gerçekleşmesini rica ederim.

profile
726
22 Eylül 2022

Gizce.com İade Yapmıyor, Yasal 14 Günlük İade Sürecini Uygulamıyor

Gizce de ürün iadesi yapmıyorlar. 14günlük yasal hakkımı kullanmak istiyorum. Aldığım ürünün bedeni standart aldım ama çok bol. Hemen iade ederek yolladım. Bana kupon verdiler para iadesi yapmıyorlar. Müşteri temsilcisine başka bir beğendiğim ürün olmadığını söyledim yapamıyoruz dedi. Peki aldığım ü...

profile
250
12 Eylül 2022

Gizce.com Ürün Değişimi Ve Para İadesi Yapılmıyor

Aldığım üç üründen bir tanesi hatalı olmasından ötürü iade etmek istedim fakat kabul etmediler. Onun yerine değişim yapalım dediler. Son derece kalitesiz ürünler kesinlikle resimlerde görülen ürünler değil. İnsanların uğraşmak istememesinden yararlanıp keyfi hukuk dışı uygulama yapıyorlar.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .