Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Gizce.com ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Fatma sonuçtan hiç memnun değil

Gizce.com İade Kabul Etmiyorlar

278
Fatma
Fatma 26 Ağustos 2022 12:58

Bir adet Jile aldım uzun oldu bedenime tam oturmadı. İade etmek istedim fakat kabul etmediler iade yok dediler. Param ® kaldı hakkımı helal etmiyorum. Değişim yapabilirsiniz diyorlar fakat cayma hakkı diye bir olay yok mu bunu nasıl yapabiliyorlar? Ne yapabilirim?

Benzer Şikayetler

profile
28
2 hafta önce

Gizce.com Ürün Değişim Talebi!

Gizce'den bir ürün aldım ve elime ulaştı. 3 gün önce değişim talebi oluşturdum dün kargo firmasına vermeme rağmen hiçbir işlem yapılmamış gözüküyor ve Gizce sayfasına sipariş bilgilerine baktığımda hala değişim talebi oluşturuldu olarak geçiyor. İlgilenirseniz sevinirim.

profile
19
4 hafta önce

Gizce.com İade Almama Saçmalığı

25.02.2023 tarihinde gizce.com adresinden yaptığım 691166 sipariş numaralı ürün beklediğim kalite çıkmamıştır. Bu nedenle ürünü geri iade etmek istedik. Fakat firma ürünü iade olmadığını sözleşmede belirtiklerini söylemiştir. Onun harici sitelerinde uyarıcı herhangi bir ifade bulunmamaktadır. Sürekl...

Gizce.com İade Almama Saçmalığı
profile
192
10 Şubat

Gizce.com Kalitesiz Ürün Gönderdi Ve İade Almıyorlar.

Gizce.com üzerinden 3 adet ürün aldım ama ürünlerin kalitesini beğenmedim arayıp iade etmek istediğimi söyledim ama iade hakkım olmadığını iddia ettiler. Normalde internetten alınan her ürünün 14 gün iade süresi vardır. Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuruda bulunacağım artık.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Kevser
Kevser
 

Aynı olayı bende yaşıyorum şu an ve Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuruda bulunacağım bu kadar kötü bir site görmedim