Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Gizce.com ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Gizce.com 670040 Kusurlu Ürün Göndermeleri

4
Neziha
Neziha 08 Kasım 2022 22:20
Gizce.com 670040 Kusurlu Ürün Göndermeleri
Gizce.com 670040 Kusurlu Ürün Göndermeleri

670040 numaralı siparişim, Gizce giyimden yıllardır alışveriş yaparım ama dikkatsizlikleri yeter dedirtti artık notuma özellikle dikkat edilmesini yazmıştım trençkot aldım cep üzerinde kesik atılmış gibi özürlü geldi ya biz o kadar para ödüyoruz karşılığında kusursuz ürün gönderin yok. Üstelik bu ilk defa değil geçen seferde pembe çiçekli elbise sipariş verdim turuncu çiçekli elbise gönderdiler geri gönderdim beni mağdur ettikleri gibi kargo parasınıda benden aldılar o yetmezmiş gibi benim ödediğim ücretin çok altında fiyat kodu verdiler değişim yapmam için artık beni her türlü zarara soktular o zaman neyse dedim ama şimdi yine dikkatsizlik ve yine aynı mağdur bıraktılar yeter artık lütfen bu sorunumu çözüme kavuşturun sizin yaptığınız hatadan hep mağduriyeti yaşayan benim kargo parası ya da ücretimin kesilmesini kesinlikle kabul etmiyorum yeter artık bu yaptıklarınız.

Benzer Şikayetler

profile
28
5 gün önce

Gizce.com Ürün Değişim Talebi!

Gizce'den bir ürün aldım ve elime ulaştı. 3 gün önce değişim talebi oluşturdum dün kargo firmasına vermeme rağmen hiçbir işlem yapılmamış gözüküyor ve Gizce sayfasına sipariş bilgilerine baktığımda hala değişim talebi oluşturuldu olarak geçiyor. İlgilenirseniz sevinirim.

profile
19
3 hafta önce

Gizce.com İade Almama Saçmalığı

25.02.2023 tarihinde gizce.com adresinden yaptığım 691166 sipariş numaralı ürün beklediğim kalite çıkmamıştır. Bu nedenle ürünü geri iade etmek istedik. Fakat firma ürünü iade olmadığını sözleşmede belirtiklerini söylemiştir. Onun harici sitelerinde uyarıcı herhangi bir ifade bulunmamaktadır. Sürekl...

Gizce.com İade Almama Saçmalığı
profile
192
10 Şubat

Gizce.com Kalitesiz Ürün Gönderdi Ve İade Almıyorlar.

Gizce.com üzerinden 3 adet ürün aldım ama ürünlerin kalitesini beğenmedim arayıp iade etmek istediğimi söyledim ama iade hakkım olmadığını iddia ettiler. Normalde internetten alınan her ürünün 14 gün iade süresi vardır. Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuruda bulunacağım artık.

profile
13
26 Aralık 2022

Gizce.com Paramı Ödemiyorlar İcraya Uzatıldı

Yanlış ve kullanılmış ürün gönderdiler. İlk ılımlı yaklaşarak değişim talebi istedim dalga geçer gibi konuşup kabul etmediler. Tüketici Mahkemesi'ne şikayet ettim haklı buldular tabi. Paramı ödemiyorlar, mahkeme onaylayalı 1-2 ay olacak arayıp ödeme yapmanız lazım dedim mahkeme kararı bu diye, yine ...

profile
41
26 Ekim 2022

Gizce.com Para İadesi Yapmıyor

Gizce.com para iadesi yapmıyor. Üstüne WhatsApp hattından iletişime geçtiğinizde dalga geçer gibi saygısız cevaplar veriyorlar. Tüketici Hakları gereği 14 günlük yasal sürede iade olması gerekir. Bu bilgiyi satın alma süresinde hiçbir yerde paylaşmayıp iade etmek istediğimiz zaman bilgi veriyorlar.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .