Gizabet.com

Gizabet.com

65 ŞİKAYET
18 TEŞEKKÜR
%75 MEMNUNİYET DÜZEYİ
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...
  • Cevap Yok
  • Cevaplama oranı:
  • Cevaplama hızı:
Şikayet Konuları

Ahmet'in Teşekkür Mesajı

Firma ödemesini yapmıştır teşekkürler.

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

17 Nisan AhmetAhmet 868 1

Küçük tutarlarda hiçbir sorun yaşamadım ancak rakamlar büyüdükçe parayı çekmemeniz ve kaybetmeniz için ellerinden geleni yapıyorlar. Yaklaşık 24 saat çekim yapmak için uğraştım ancak her seferinde farklı bahane…

10 Nisan MustafaMustafa 209

Para çekme talebi verince belge İstiyorlar mail atıyorsun cevap vermiyorlar. Canlı destek de cevabı bekleyin diyor. 13 gün oldu cevap yok daha çok tanıdığımın başına geldi. Bu siteye bir daha yatırım yapmam son olsun bu.

06 Nisan BerkBerk 310

Genel olarak çok memnunum, ancak şu SMS olayına bir çözüm bulsak artık. Bıktık bunaldık sürekli SMS. Bence kimse memnun değildir bu durumdan. Lütfen artık SMS göndermeyin.

06 Nisan FatihFatih 418

31 Mart 2019 tarihinde çekim verdim benden kimlik bilgileri istendi vermiş oldukları mail adresine yolladım. O günden beri e-mail yoluyla bir dönüş alamadım. Canlı desteğe bağlandığımda ise sorunu çözmek yerine…

05 Nisan MeltemMeltem 432

2 gün önce çekim isteğim üzerine gerekli belgeleri kendilerine göndermeme rağmen hala bana geri dönüş olmadı. Para çekme isteğini de red ediyorlar. Aynı cevapları verip insanları oyalıyorlar, paraya el koyma niyetindeler.

01 Nisan MuratMurat 469
1 2 3 4 5 6 7 ... 8
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi Yorum Yap

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları