24 Ağustos 2013

GittiGidiyor'un Yanıltıcı İlanı Ve Yapılmayan Para İadesi!

Gittigidiyor'dan 24.07.2013 tarihinde bir cep telefonu bataryası siparişi verdim. Gelen ürün ilandaki üründen tamamen farklı idi. Satıcıya yazı yazdım, geri gönderin dedi, gönderdim. Gittigidiyor'a da üç defa mesaj attım, paranın ödenmemesi için.

Ayrıca derdimi anlatabilmek için telefon etmeyi denedim. Telefonda sadece telesekreter mesajı dinliyorsunuz ve kapanıyor. Kimseye ulaşmak mümkün değil. Destek hattı dedikleri hat tam bir yanıltmaca. O kadar ikaz etmeme rağmen param karşı tarafa ödenmiş ve hala kimseye ulaşamıyorum.

Gittigidiyor artık işi vatandaşı mağdur etmeye işine mi döküyor? Sıfır risk dedikleri buysa riskli olmak nasıl bir şey ki?

Teoman 66 Okunma

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi09 Eylül 2013

  Kullanıcımıza e-posta ile ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.gittigidiyor.com/bizeulasin Saygılarımızla, GittiGidiyor

 • GittiGidiyor Temsilcisi02 Eylül 2013

  Değerli kullanıcımız, Satıcıya yapmış olduğunuz olumsuz puan ve yorum sistemimizde yayınlanmakta olup; bu konuda herhangi bir düzenleme yapılmamıştır. Profil sayfanızdan yorumları kontrol edebilirsiniz. İlgili online takip bilgilerini Destek Hattı'na ilettiğiniz görülmektedir. Yetkili arkadaşlarımız size yardımcı olacaklardır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • GittiGidiyor Temsilcisi27 Ağustos 2013

  Değerli kullanıcımız, Daha önce, farklı konular hakkında Destek Hattı'na ulaşmış olduğunuzu, iletmiş olduğunuz bütün mesajların cevaplandığını ve ilgili cevapları okuduğunuzu görmekteyiz. Ancak, 86506237 numaralı ürün hakkında Destek Hattı'na ulaşmadığınız görülmektedir. Şikayetinizi inceleyebilmemiz için http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/aliciyim/saticiyla-iletisim-kurmak başlığı üzerinden Destek Hattı’na ulaşmanızı rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Teoman26 Ağustos 2013

  Hiç bir mesaj elime geçmedi. Ne gitti gidiyor mesajlarında ne de verdiğim mail adresimde böyle bir mesaj yok. Ayrıca bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz dedikleri link de çalışmıyor. Bunlar internet sayfalarını da kontrol etmiyorlar mı? Destek hattına daha önce 3 defa yazdım. Hiç bir yanıt da alamadım.

 • GittiGidiyor Temsilcisi26 Ağustos 2013

  Kullanıcımıza e-posta ile ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.gittigidiyor.com/bizeulasin Saygılarımızla, GittiGidiyor

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön