GittiGidiyor'un Sıfır Risk'i Hikaye Habersiz Para Transferi Yapıyor!

Erkut A. |

Sıfır risk olduğu söyleyip reklam yapılıyor. X bir alıcıdan bir ürün aldım 2 aydan fazla bekledim daha sonra kullanıcı ürünü tedarik edemeyeceğini yazdı. Bende GittiGidiyor.com sayfasından durumu anlattım ve para iadesi istedim daha sonra ki süreçte durumunu durdurduğum ürün aktif duruma geçip almadığım ürünün para transferi gerçekleşmiş.

Site yönetimine bu durumdan bahsettim ve 2 aydan fazla süre geçti yardımcı olmadılar. Sanki biz direk adamla görüştük ve GittiGidiyor bu işle hiç ilgisi yokmuş gibi kendilerinin oluşturduğu sorunu çözmek için hiç bir dertleri yok attıkları cevaplar bile hazır metin.

En son gönderdikleri tam bir komedi sizin yerinizde olsak dava ederiz gibi birşey.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkut A.
  07 Ocak
  23:50

  Verilen cevap otomatik bir iletidir.Para trasnferi yapmayın dediğim halde para trasnferi yapıp niye yaptınız diye sorduğumda ise gidin dava açın bizi ilgilendirmez ile cevaplanan bir sıfır riskten öte sıfır yardım sistemine sahip bir alış veriş sitesi.Burdada göz boyamak adına ellerinden geleni yapmışlar tam bir kapıda ürün satan pazarlama anlayışı.Çözülen edilen bir konu yoktur param halen iade edilmedi ürün zaten elime hiç geçmedi

 • Erkut A.
  07 Ocak
  23:41

  Gittigidiyor.com yaptığı tek sey laf kalabalığı.üstüne basa basa yazıyorum.Diyorum ki ben satıcı ürünü gönderemeyecegini söylediğinde transferi durdurdum ve merkeze mail attım buna rağmen sitedeki ne yaptığı belirsiz kişiler tarafından aynı düzlemde şu yukarıda okuduğunuz mailler atıldı ben para trasnferini olmadan yazılı olarak bildirdim buna rağmen trasnfer gerçekleşti 3 aydır yazıyorum netice yok.Burdan sıfır risk olduğuna güvenerek alışveriş yapan tüm kullanıcılara sesleniyorum risk sıfırsa benim parama ne oldu.

 • 06 Ocak
  13:16

  Kullanıcımıza e-posta ile ulaşılarak bilgi verilmiştir.

  Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

  www.gittigidiyor.com/bizeulasin

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor