GittiGidiyor'dan İkinci El Ürün Sıfır Diye Satıldı.

Turan Berker A. |

19/12/14'de Motif Bilişim'den 414,90'a sıfır bir telefon satın aldım. Kargo alıcıya aitti. Satıcı, hızlı gönderi sunduğu ürünü 22'sinde kargolandı. Bu süre zarfında nette arattım satıcının önceden de benzer bir olayı olmuş. Ürün elime 23'ünde geldi, servisinden imei ile kontrol ettirdim.

Ürünün önceden servis kaydı varmış. Bunun üzerine ürünü iade etmek için aynı gün kargoya verdim. Ertesi gün kargodan aradılar. Satıcının ürünü kabul etmediğini söylediler. Son güne kadar ürünü teslim almadı. Aldığında da onay vermedi. Ödediğim kargo zararını ve onca geçen süremi kim telafi edecek? Bu tür firmalara sizin gibi kurumsal bir firma nasıl oluyor da hala satış imkanı sunuyor merak ediyorum.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ocak
  17:59

  Değerli kullanıcımız,

  Yaşanan aksaklık için özür dileriz.

  Kullanmak istediğiniz puan ve yorumu http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/aliciyim/puan-yorum-islemleri linki üzerinden Müşteri Hizmetlerimize iletmenizi rica ederiz. Bu doğrultuda, gerekli düzenlemeler yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Turan Berker A.
  30 Aralık
  11:18

  Sayın Yetkili,

  iade konusunda bir sıkıntı yaşamadım. İş sizin tarafınızda oldukça hızlı ilerliyor ama sıkıntı size gelene kadar satıcının iade ve işlem politikasında. Her gün onlarca siparişi alırken anında yanıt veren, sözde "hızlı gönderi" yapabilen bir satıcının, ürün iade işlemlerinde bu kadar yavaş işlem yapması, işi yavaşlatması, müşterilerini kale almaması hiç hoş bir davranış değil.

  Ayrıca sanıyorum satış iade olduğu için "Puan ve yorum ver" linkinde "Bu satışı değerlendiremezsiniz" uyarısı almaktayım. Ya sisteminizde ya da yönlendirmenizde bir sıkıntı var. Düzeltmesini yaparsanız sevinirim. Ona göre sitenizde de aynı yorumu yapmak istiyorum.

  İyi mesailer.

 • 30 Aralık
  10:41

  Değerli kullanıcımız,

  Öncelikle yaşadığınız olumsuz alışveriş deneyiminden dolayı firmamız adına sizden özür dileriz.

  SC2177667 numaralı işleminizin 27.12.2014 tarihinde iptal edildiği ve ürün bedelinin kartınıza iade edildiği görülmektedir. Yapılan iadeler, kredi kartlarına 4, banka kartlarına ise 7 iş günü içerisinde yansımaktadır. Bu süre içerisinde iadeniz kartınıza yansımaz ise, iadeniz hakkında bankanızdan bilgi almanızı rica ederiz.

  Ayrıca, şikayetiniz doğrultusunda satıcıya gerekli uyarının yapıldığını ve satıcı hakkındaki şikayetinizin not edildiğini belirtmek isteriz. Dilerseniz Bana Özel sayfanızda yer alan "Puan ve yorum ver" butonunu kullanarak satıcı hakkındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. GittiGidiyor, belirli zaman aralıklarıyla gerçekleştirdiği kontrollerde olumsuz kullanıcı profiline sahip olan kullanıcıları tespit etmekte ve üyelikten çıkarmaktadır.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.