24 Mart 2014

GittiGidiyor'dan Aldığım Ürünün Teslimat Problemi.

GittiGidiyor adlı internet sitesinde satılmakta olan çocuk koltuğu sıfır ürün ambalajlı olarak adresinize teslim deniliyor ama ambalaj dedikleri şey şeffaf banla bantlanmış bir torba. Bu kargoyu beğenmeyip iade ettiğiniz zamanda 10 TL kargo ücreti kesiliyor sakın yukardaki firmanın hiçbir ürününü almayınız gitti gidiyor adlı siteden de hiçbir ürün almayınız çünkü bir malzeme alıyorsunuz daha sonra sizi satıcı ile baş başa bırakıyorlar muhatap olacak kimse yok telefonlara bakan yok.

İbrahim 82 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim28 Mart 2014

    GİTTİ GİDİYOR DA BULUNAN MAĞAZALARI DENETLİYORMU VATANDAŞA NEŞEKİLDE NASIL ÜRÜNLER GÖNDERİYOR BUNLARI DENETLİYORMU BURADAN ALIŞ VERİŞ YAPAN KİŞİLER MEİL HARİCİNDE NASIL BU ŞİRKETE ULAŞA BİLİR

  • GittiGidiyor Temsilcisi25 Mart 2014

    Değerli kullanıcımız, GittiGidiyor kuralları gereği teslim alınmadan iade edilen ürünlerin kargo ücretleri alıcılara ait olmaktadır. Ürünü teslim almadığınız için, ürün satıcıya geri dönmüş ve satıcı fazla kargo ücreti ödemek durumunda kalmıştır. Bu nedenle işlem kargo ücreti kesilerek iptal edilmiştir. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön