03 Şubat 2014

GittiGidiyor'dan Aldığım Ürünü Kurup Kuramıyoruz.

GittiGidiyor'dan aldığım masaj masası teslim edildiğinde şehir dışındaydım. Ürünü açtığımda montaj gerektiğini anladım. Bütün çabalarıma rağmen vidaları yerine takamadım. Yardım istediğim kişiler de masayı kuramadılar. Ürünün tanıtım metninde montaj gerektirdiği yazmadığı gibi, paketten kurulum kılavuzu çıkmadı. Bunun üzerine paketin üstünde ismi olan O** M**'i aradım. Beni üreticiye yönlendirdiler. Üretici İzmir'deymiş, gelip bakacaklarını söylediler ancak söyledikleri gün gelmediler ve böylece GittiGidiyor'a şikayet sürem doldu. Bunu söyleyince nereye istersem şikayet edebileceğimi söylediler. Ürünü görmeden ürünün arızalı olmadığını, benim takamadığımı söylediler.

Nedret 133 Okunma

Cevaplar

 • Nedret 27 Şubat 2014

  Gittigidiyor'dan bana iletilen yanıtta satıcının bana iki ayrı tarih vererek ulaşmak istediği ama benim kabul etmediğim yazılıyor. Oysa satıcı bana verdiği randevu tarihinde gelmediği gibi ben aradıktan sonra sadece benim evde olmadığım bir gün gelebileceğini aksi halde 'ne yaparsam yapacağımı' belirtti. Şimdi taşıma kolaylığı olması için internetten alışveriş etme seçeneğini kullandığım 15 kiloluk masayı yüklenip satıcının yerine gitmemi öneriyorlar. Kısacası internetten alışveriş yapma gerekçemi ortadan kaldırıyorlar. Üstelik masanın montaj gerektirdiği konusu sitede yer almıyordu. Sonuç olarak bana istersem yasal yollara başvurabileceğimi yapabilecekleri bir şey olmadığını belirtiyorlar. Sorunum çözülmediği gibi beni gereksiz mesajlarla oyaladılar.

 • GittiGidiyor Temsilcisi27 Şubat 2014

  Kullanıcımıza e-posta ile ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.gittigidiyor.com/bizeulasin Saygılarımızla, GittiGidiyor

 • Nedret 26 Şubat 2014

  Gittigidiyor'un 17 Şubat'ta verdiği yanıtta satıcıya 14'üne kadar bana ulaşma süresi verildiği beliritliyor. :) Sonuç olarak beni hala arayan soran yok. Umarım Gittigidiyor satıcının bana ulaşması için yeni bir tarih verip bu tarihin sonunda kendileri ile temasa geçmemi beklemeyecektir.

 • GittiGidiyor Temsilcisi17 Şubat 2014

  Değerli kullanıcımız, Destek Hattı'na 12.02.2014 tarihinde ulaştığınızı görmekteyiz. İşlem hakkında gerekli incelemeleri yapması için satıcıya 14.02.2014 tarihine kadar süre verilmiş ve bu süre sonuna kadar satıcı yaşadığınız problemi çözmezse, Destek Hattı üzerinden müşteri hizmetlerimize bilgi vermeniz rica edilmiştir. Yaşadığınız sorun çözüme ulaşmadıysa, müşteri hizmetlerimize bilgi vermenizi rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Nedret 17 Şubat 2014

  GittiGidiyor beni sürekli 'satıcıya ulaşmak istiyorum' seçeneğine yönlendiriyor ve burada 'satıcı sizi arayacak' deniyor ama satıcı aramıyor. Zaten sorunum satıcının ilgisizliği idi.

 • GittiGidiyor Temsilcisi10 Şubat 2014

  Değerli kullanıcımız, Konu hakkında müşteri hizmetlerimize ulaşmış herhangi bir mesajınız bulunmamaktadır. Satıcıya ulaşılmış ve size yardımcı olması talep edilmiştir. Satıcı 11.02.2014 tarihine kadar size geri dönüş yapmazsa, iikayetinizi inceleyebilmemiz için http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/aliciyim/saticiyla-iletisim-kurmak başlığı üzerinden Destek Hattı’na ulaşmanızı rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Nedret 10 Şubat 2014

  Sorunum ile ilgili yaptığım yazışmalara hiç bir geri dönüş almadım. Bu firma ile ilgili şikayetim var sitesine yazanların aldığı yanıt otomatik mesaj ile siteye yönlendirilmekten ibaret. Sonrasında mesaj evrende kayboluyor. Sonuç olarak şikayet cevaplanmış görünse de aslında ele dahi alınmıyor. Bir daha gittigidiyor'dan asla alışveriş etmem.

 • Nedret 04 Şubat 2014

  GittiGidiyor'dan aldığım masaj masası teslim edildiğinde şehir dışındaydım. Ürünü açtığımda montaj gerektiğini anladım. Bütün çabalarıma rağmen vidaları yerine takamadım. Yardım istediğim kişiler de masayı kuramadılar. Ürünün tanıtım metninde montaj gerektirdiği yazmadığı gibi, paketten kurulum kılavuzu da çıkmadı. Bunun üzerine paketin üstünde ismi olan Ontu Medikal'i aradım. Beni üreticiye yönlendirdiler. Üretici İzmir'deymiş, gelip bakacaklarını söylediler ancak söyledikleri gün gelmediler, gelmeyeceklerini ben kendilerini arayınca öğrendim. Bana hafta içinde çalıştığım için evde olmadığım tek gün gelebileceklerini söylediler ve böylece GittiGidiyor'a şikayet sürem doldu. Bunu söyleyince nereye istersem şikayet edebileceğimi söylediler. Ürünü görmeden ürünün arızalı olmadığını, benim takamadığımı söylediler. İade etmek istedim. Kargo bedelini benim ödeyeceğimi ya da getirmem gerektiğini belirttiler. Ürün 15 kilo. Taşıyabilmem çok zor. Kargo ile güvenmediğim bir firmaya üstelik kargo bedelini ödeyerek göndermek istemiyorum. Ne yapmalıyım? Nedret Aydemir 532.265 3987

 • GittiGidiyor Temsilcisi03 Şubat 2014

  Kullanıcımıza e-posta ile ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.gittigidiyor.com/bizeulasin Saygılarımızla, GittiGidiyor

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön