GittiGidiyor'dan Aldığım Ürün Bana Gelmedi.

Ramazan H. |

05.05.2014 tarihinde GittiGidiyor sitesinden almış olduğum ürün bana gelmedi. Elime ulaşmadan 21 gün oldu hala yok ve siteye bir çok mesaj attım konuyla parayı tranfer etmeyin diye ve ısrarıma rağmen para satıcıya aktarıldı.

Sattığınız ürün nerede soruyorum. Benim param nereye gitti? Müşteri hizmetleri diye telefon ediyorsun ona bile çıkmıyorlar. Mesaj bile atamıyorsun destek hattına yönlendiriyorlar, alakasız hiç bir işe yaramayan linkler koymuşlar konuyla muhatabınız dahi yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Hizmet/Ürün Alamama Ürün/ Hizmet Fiyat - Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Haziran
  11:27

  Değerli kullanıcımız,

  İlgili ürün bedelinin tarafınıza iade edilmesi için satıcıyla iletişime geçilmiştir. Sorun çözüldüğünde, tarafınıza tekrar bilgi verilecektir. Yaşanan gecikme için firmamız adına özür dileriz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • 31 Mayıs
  15:15

  Değerli kullanıcımız,

  Destek Hattı'na gönderdiğiniz 1225641 numaralı mesajınız üzerinden size bilgi verilmiştir. Üyeliğinize giriş yapmanızın ardından http://yardim.gittigidiyor.com/tum-yazismalarim linki üzerinden size gönderilen mesajı kontrol edebilirsiniz.

  Şikayetiniz doğrultusunda satıcıya da bir uyarı mesajı gönderilmiş ve en kısa süre içerisinde ürün bedelini iade etmesi talep edilmiştir. 02.06.2014 tarihine kadar herhangi bir gelişme olmaz ise, http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/aliciyim/saticiyla-iletisim-kurmak linki üzerinden müşteri hizmetlerimize ulaşmanızı rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • 29 Mayıs
  11:28

  Değerli kullanıcımız,

  Şikayetinizi inceleyebilmemiz için alışveriş sırasında sitemize tanımladığınız kullanıcı adınızı ve ilgili e-posta adresinizi iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.