GittiGidiyor'dan Aldığım Tens Cihazı Bozuk Çıktı.

Naşide K. |

Ocak ayı başında GittiGidiyor aracılığı ile almış olduğum tens fizik tedavi cihazı ilk deneme kullanımı sonrası maalesef ne pille, nede şarj cihazı ile çalışmadı. 4441148 no'lu telefon ile ulaştığım müşteri temsilcisi İzmir' de Elektro Medikal'a cihazı götürmemi söyledi. Cihazı 17.01.2014 tarihinde teslim ettim. Cihazı İstanbul'a göndermişler. Fakat hala cihaz tamir olup veya değiştirilerek elime ulaşmadı. Elektro Medikal'i aradığımda da cihaz gelince biz sizi arayacağız deyip bir çözüm getirmiyorlar. 2 yıl garantili denilen cihaz daha kullanmadan bozuldu ve hala elime ulaşmadı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Şubat
  13:06

  Değerli kullanıcımız,

  Konu hakkında satıcıya bir uyarı mesajı iletilmiş ve bilgi talep edilmiştir. Satıcının 21.02.2014 tarihine kadar size olumlu bir geri dönüşte bulunmaması durumunda http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/aliciyim/saticiyla-iletisim-kurmak adresi üzerinden müşteri hizmetlerimize bilgi vermenizi rica ederiz. Yetkili arkadaşlarımız size yardımcı olacaklardır.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.

 • Naşide K.
  18 Şubat
  23:30

  Kullanıcı adı:xxnaside

  Ürün: Acura ac 833 satıcı: bukezkacirma (12273)

  Ürün no: 101282795

  Ürünle ilgili problemin en kısa zamanda çözülmesi için yardımlarınızı rica ederim. Saygılarımla, Naşide Kürüm

 • 18 Şubat
  19:46

  Değerli kullanıcımız,

  İşleminizi inceleyebilmemiz için ürünü satın aldığınız kullanıcı adınızı ve ilgili ürün numarasını iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  GittiGidiyor.