17 Şubat 2014

GittiGidiyor'dan Aldığım Tens Cihazı Bozuk Çıktı.

Ocak ayı başında GittiGidiyor aracılığı ile almış olduğum tens fizik tedavi cihazı ilk deneme kullanımı sonrası maalesef ne pille, nede şarj cihazı ile çalışmadı. 4441148 no'lu telefon ile ulaştığım müşteri temsilcisi İzmir' de Elektro Medikal'a cihazı götürmemi söyledi. Cihazı 17.01.2014 tarihinde teslim ettim. Cihazı İstanbul'a göndermişler. Fakat hala cihaz tamir olup veya değiştirilerek elime ulaşmadı. Elektro Medikal'i aradığımda da cihaz gelince biz sizi arayacağız deyip bir çözüm getirmiyorlar. 2 yıl garantili denilen cihaz daha kullanmadan bozuldu ve hala elime ulaşmadı.

Naşide 120 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi19 Şubat 2014

    Değerli kullanıcımız, Konu hakkında satıcıya bir uyarı mesajı iletilmiş ve bilgi talep edilmiştir. Satıcının 21.02.2014 tarihine kadar size olumlu bir geri dönüşte bulunmaması durumunda http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/aliciyim/saticiyla-iletisim-kurmak adresi üzerinden müşteri hizmetlerimize bilgi vermenizi rica ederiz. Yetkili arkadaşlarımız size yardımcı olacaklardır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Naşide 18 Şubat 2014

    Kullanıcı adı:xxnaside Ürün: Acura ac 833 satıcı: bukezkacirma (12273) Ürün no: 101282795 Ürünle ilgili problemin en kısa zamanda çözülmesi için yardımlarınızı rica ederim. Saygılarımla, Naşide Kürüm

  • GittiGidiyor Temsilcisi18 Şubat 2014

    Değerli kullanıcımız, İşleminizi inceleyebilmemiz için ürünü satın aldığınız kullanıcı adınızı ve ilgili ürün numarasını iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön