03 Nisan 2013

GittiGidiyor'dan Aldığım Telefon Kayıt Dışı Çıktı Satıcı Kayıp!

60304251 no. lu ürünü elma_türkiye diye bir satıcıdan gittigidiyor. com aracılığı ile satın aldım. Fakat satıcı şuan GG deki hesaplarını silmiş ve kendisine ulaşamıyorum. Bana satılan telefon pasaport kayıtlı diye satılmıştı, şuan cihaz kapalı BTK cihazı kullanıma kapattı. GG'den satıcının banka bilgilerini talep ettim, ama henüz dönüş yapmadılar. Sıkıntımı buraya da yazıyorum, akabinde hem satıcı için hemde GG için yasal takip başlatacağım.

Ramazan 308 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan 04 Nisan 2013

    cevabınızı okudum, çözüm değil sorun üretiyorsunuz.

  • Ramazan 04 Nisan 2013

    sözleşmeyi incelediğimde şok oldum, zaten gittigidiyorun adı hiç geçmiyor, ve satıcının adres ve iletişim bilgileri de eksik ve yanlış. GG bana savcılığıa git diyor, avukat tut diyor, sen sahtekara yardım et sonra ben savcıyla, avukatla uğraşayım, niye GG işini doğru dürüst yapmıyor diye. İş mahkemeye giderse satıcıyı değil gittigidiyor.com u dava edeceğim.

  • GittiGidiyor Temsilcisi03 Nisan 2013

    Değerli kullanıcımız, Destek Hattı'na iletmiş olduğunuz 819969 numaralı mesajınızın, 02/04/2013 19:10:48 tarihinde tarihinde yanıtlandığını, ancak ilgili cevabı okumadığınızı görmekteyiz. GittiGidiyor’a üye girişi yaptıktan sonra www.gittigidiyor.com/bizeulasin adresinde bulunan “Son 30 günde yaptığınız tüm yazışmaları görmek için tıklayınız.” linki üzerinden ilgili cevabı okuyabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön