10 Ekim 2016

GittiGidiyor Alınan Cep Telefonu Faturasında Seri Numarasının Yanlış Olması!

Hobi Fırsat'a durum aktarılıp ilgisiz kalınınca GittiGidiyor'a durum aktarıldığında Hobi Fırsat'tan Ö*** beyin telefonu verilip kendisine düzeltme isteği iletildiğinde faturamızın gönderilmesi istenmiştir. Ekol Bilgisayar ve Elektrik Hizmetleri Üsküdar adresine faturamı gönderdiğim halde bir dönüş yapılmamıştır. Mesaj ve telefon ile defalarca kendilerine konuyu ve hassasiyetimizi iletmemize rağmen çok ilgisiz kalınmıştır. Bir mağduriyet ile karşılaşmamak için en kısa zamanda konunun çözümüne yardımcı olursanız sevinirim fatura bilgileri Ekol Bilgisayar ve Elektrik Hizmetleri fatura tarihi 10.07.2015 fatura no. 736**.

Hüseyin 201 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin18 Kasım 2016

    Şikayetimiz ile ilgili dönüş yapıldı ancak şikayetin düzeltilmesi ile ilgili olarak yine email numarasının yanlış olduğu fatura ayni şekilde elektronik ortamda gönderildi. Mağduriyetimiz giderilmedi. Durum yeniden iletildi dönüş yapılmadı. Hüseyin kıncı

  • GittiGidiyor Temsilcisi12 Ekim 2016

    Değerli Kullanıcımız, Yaşadığınız sorun hakkında satıcıya gerekli bilgilendirme yapıldı. Satıcının sizinle iletişime geçmesi için kısa bir süre beklemenizi rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön