17 Eylül 2013

GittiGidiyor'a Ulaşmak Ne Mümkün!

Aldığım 3 adet telefon elime ulaşmadığı için satış iptal edildi. Ürün bedeli kartınıza iade edilmeyince destek hattına yazdım onlarda birkaç gün bekleyin biz iade ettik diye mesaj attılar.
20 gün bekledim kartın hesap kesimi oldu ve gördüm ki telefonlardan birinin taksiti kesilmiş.

Bankayı aradım bize o bedel iade olmamış GittiGidiyor'la görüşün diyorlar ama ulaşmak ne mümkün. Yardımla ilgili hangi başlığı tıklasam listelenmiş sorunlar ve cevapları var. Ben derdimi anlatacak bir başlık bulamıyorum ama mail de atamıyorum.

Telefon numarası zaten yok. Yok yok yok. Koca sitede bir şikayet yazacak alan bulamadım. Destek hattı önceki yazışmamızı da kapattığı için oradan da ulaşamıyorum.

Pervin 118 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli kullanıcımız, İadeniz 20/09/2013 tarihinde kartınıza gerçekleştirilmiştir. İadenizin henüz tarafanıza ulaşmamış olması durumunda, lütfen Destek Hattı'na bilgi veriniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Pervin 23 Eylül 2013

    tabii siz bankayla görüşün sonra bir ara parayı iade edersiniz sonra banka bir ara kartıma iade yapar ben bu arada yapmadığım alışverişin parasını öderim. günde 2 kere bankayı arayıp iadeyi sorarım. sonra bir ara zaten benim olan parayı alırım. Ama unutmayın 1000 tane alışveriş sitesi var tek değilsiniz ve ben artık memnun bir müşteriniz değilim.

  • GittiGidiyor Temsilcisi21 Eylül 2013

    Değerli Üyemiz, İadeniz ilgili bankanızla görüşülecektir. Konu takibimiz altında olacaktır. Gelişmelerle ilgili Destek Hattı'na gönderdiğiniz mesaj üzerinden size bilgi verilecektir. Saygılarımızla, GittiGidiyor

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön