4 g
Yorum Yap
#11714913

GittiGidiyor'un İndirim Kuponu Yalanı!

GittiGidiyor'da indirim kuponlarımda kayıtlı Visa kartım ile yapacağım cep telefonu, televizyon ve altın ürünlerinde geçerli 100 TL indirim kuponu gözüküyor. Beğendiğim cep telefonunu alırken indirim kuponunu kullanmak istedim fakat kuponu alışverişte tanımlayamadım. GittiGidiyor temsilcileri ile bir haftada yaklaşık 20 kere telefon görüşmesi, mesajlaşmalar ve mailleşmeler ile durumu anlattım. Ek'te paylaştığım fotoğrafı da gönderdim. İndirim kuponunu bana bir türlü tanımlayamadılar. İstedikleri zaman kuponu kullandırtmıyorlar. Sonuç olarak bende ürünü başka bir alışveriş sitesinden aldım. GittiGidiyor mu, bir daha asla!

Mehmet Mehmet 221 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Mehmet2 g

    O zaman şöyle anlatayım. GittiGidiyor yardım servisini aratıp durumu anlattım. Bana farklı internet tarayıcıdan denemem söyledim. Yandex, Chrome ve explorer da, geçmişi ve çerezleri de temizleyerek denedim, olmadı. 2 farklı iPhone ve bir adet Android telefondan hem uygulamadan hem de internet sağlayıcısından denedim, yine olmadı. Unutmadan söyleyeyim, kazananlar klübü üyesiyim aynı zamanda. Yani bu belirttiğiniz her şeyi yapmama rağmen indirim kuponunu kullanamadım. İnsanlara salak muamelesi yapmayın. Sistemimizde bir hata var çözmeye çalışıyorum dediniz. Bunu kabul edin. Evet biz hatalıyız, müşteri memnuniyetinden anlamıyoruz deyin. İnsanları böyle kandırmayın. Umarım birçok kişi şikayetimi görüyordur da GittiGidiyor'a karşı ona yöre davranırlar

  • GittiGidiyor Temsilcisi2 g

    Değerli kullanıcımız, Kampanyadan sadece Visa kartını GittiGidiyor'a kaydeden ve Kazananlar Kulübü'nde olup mobil uygulama üzerinden alışveriş yapan kullanıcılar yararlanabilecektir. Kredi kartı bilgisi tanımlama işlemi; Bana Özel/Bilgilerim sayfasındaki Ödeme Araçlarım (https://www.gittigidiyor.com/bana-ozel/odeme-araclarim) başlığı altında gerçekleştirilmektedir. İlgili sayfaya girerek Visa kartınızı kayıt edip etmediğinizi kontrol etmenizi rica ederiz. Üye girişi yaptıktan sonra http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri bağlantısı üzerinden uygun kategori seçiminin ardından Canlı Yardım, Bizi Arayın veya Bize Yazın destek alanlarından da bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları