02 Aralık
#13103136

GittiGidiyor'dan Sipariş Ettiğim Ürün Gelmedi!

GittiGidiyor aracılığı ile eyribaş adlı firmadan yapılan siparişim (sc81570100) elime ulaşmadı. Ücret firmaya iletildi. GittiGidiyor müşteri hizmetlerine durumu bildirdim. Hiçbir gelişme yok. Ayrıca, eyribaş adlı satıcı firmaya ürünümün elime ulaşmadığına sair yazdığım mesajlara hiçbir dönüş yapılmadı. GittiGidiyor sitesini ve seçtikleri sorumsuz satıcıyı kınıyorum (ngl94).

Tijen Tijen 201 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi4 g

  Değerli kullanıcımız, GittiGidiyor'u tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Tijen'in Teşekkür Mesajı4 g

  GittiGidiyor'a teşekkür ediyorum. Eyribaş firmasını ise 4 mesajıma yanıt vermediği, sipariş ürünü göndermediği ve vaktimi aldıkları için kınıyorum.

 • GittiGidiyor Temsilcisi03 Aralık

  Değerli kullanıcımız, İlettiğiniz konu hakkında incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • GittiGidiyor Temsilcisi02 Aralık

  Değerli kullanıcımız, Bilgileriniz ilgili ekibimize iletilmiş ve gerekli incelemeler başlatılmıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Tijen02 Aralık

  GittiGidiyor aracılığı ile eyribaş adlı firmadan yapılan siparişim (SC81570100) elime ulaşmadı. Ücret firmaya iletildi. GittiGidiyor müşteri hizmetlerine durumu bildirdim. Hiçbir gelişme yok. Ayrıca, eyribaş adlı satıcı firmaya ürünümnün elme ulaşmadığına sair yazdığım mesajlara hiçbir dönüş yapılmadı. GittiGidiyor sitesini ve seçtikleri sorumsuz satıcıyı kınıyorum (ngl94).

Ziyaretçi Yorumları