03 Ekim 2018
Yorum Yap
#10980993

GittiGidiyor'dan Huawei P20 Lite Marka Cihaz Aldım Ürünü Şarja Taktım Ancak Şarj Olmadı

Huawei p20 Lite marka cihaz aldım ürünü şarja taktım ancak şarj olmadı ertesi sabah kargoladım. Ürünü iade ettim. Satıcı firma ürünü teknik servise göndermiş kimsenin haberi yok. İade tutarına bloke koymuş. Telefonları açmıyorlar, GittiGidiyor yaptırım uygulanamıyor bana Tüketici Mahkemesi'ne başvurun diyorlar. Siz ne için varsınız? Ürün arızalı çıktı iade ettim. Satıcı teslim aldı. Bir de ürüne yanlış yazılım yüklendiği için arızalı çıktı diye bana fatura edeceklerdi.


2 hafta her yeri aradım zorla zor çözdüm sorunu paramı iade aldım ancak neler çektim bana sorun. 2 hafta telefon kullanamadım bu site yüzünden. Otomatik mesajdan başka bir şey gelmiyor ellerinden. Telefona bağlanan herkes başka bir şey söylüyor. Yazıklar olsun böyle siteye değil alışveriş bir daha girmem bile.

Uğur Uğur 156 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi04 Ekim 2018

    Değerli kullanıcımız, Yapılan incelemede, satıcının ürünü servise gönderdiği, servis tarafından verilen karar sonrasında işlemi sonuçlandırdığı ve bu sebeple işleminizin uzadığı görüntülenmektedir. Üye girişi yaptıktan sonra http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri bağlantısı üzerinden size uygun kategori seçiminin ardından Canlı Yardım, Bizi Arayın veya Bize Yazın destek alanlarından da bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler