13 Şubat 2014
Yorum Yap
#2293247

GittiGidiyor'dan Aldığım Ürün Kusurlu Çıktı

Ben yaklaşık 2-3 ay içinde GittiGidiyor dan bir telefon siparişi verdim ve telefon satıcısı 3 gün içerisinde kargo teslimatını dile getirmiştir ama benim ürünüm 15 günde geldi ve gelen ürün arızalıydı tekrar gönderdim ve yaklaşık 10 15 günde geldi ve gelen ürün yine arızalıydı tekrar gönderdim ve memnun olmadığımı söyledim. Bana bir teklif yaparak ürünün üst modelini göndereceğini söylediler ve 10- 15 günde geldi ama gelen ürün farklı bir pakette ve eksik bir şekilde gelmiştir. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Hüseyin Hüseyin 84 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi19 Mart 2014

    Değerli kullanıcımız, Size yardımcı olabilmemiz için, http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/aliciyim/saticiyla-iletisim-kurmak linki üzerinden yaşadığınız sorun hakkında müşteri hizmetlerimize bilgi vermenizi rica ederiz. Kısa süre içerisinde size yardımcı olunacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Hüseyin18 Mart 2014

    ben telefon aldım pişman oldum telefon yurtdışı kaçak geldi pişmanım

  • GittiGidiyor Temsilcisi14 Şubat 2014

    Kullanıcımıza e-posta ile ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.gittigidiyor.com/bizeulasin Saygılarımızla, GittiGidiyor

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler