07 Ekim 2013

GittiGidiyor'dan Aldığım Ürün Gönderilmedi!

GittiGidiyor sitesinden A**** adlı satıcıdan 04.09.2013 tarihinde kredi kartımdan ödeme yaparak aldığım Cep telefonu kılıfını hala göndermediler. 4 eylülde aldığım ürün için 9 eylülde satıcıya mesaj attım bana kimse dönüş yapmadı. Ancak 15 eylülde ürün kargolanmıştır diye mesaj geldi GittiGidiyor'dan.


Mail box'a düşen kargo numarasıyla takip etmeye çalıştığımda ise kargo numarasının gerçek olmadığını öğrendim. GittiGidiyor'dan kurtulabilmek için üyeliğimi iptal etmek istedim ama onuda işlem sonuçlanmadan yapamayız dediler. Kısacası üyelikten ayrılamıyorum, ürünün parasını alamıyorum, ürün gelmiyor. Şimdi sorarım size 3 kuruşluk telefon kılıfı için ne yapsam yeridir.

Muzaffer 101 Okunma

Cevaplar

  • Muzaffer07 Ekim 2013

    GİTTİ GİDİYOR un çözüm mesajını paylaşıyorum.. Adam tanıtıma 2-3 gün yazdığı halde bana verilen cevabı lütfen okuyun Değerli kullanıcımız, Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz 2035851 numaralı şikayetinizi inceledik, öncelikle yaşadığınız bu olumsuz deneyim için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Yapılan incelemede, 94887727 numaralı ürünün yurtdışından gönderildiği görüşmektedir. Yurtdışından gönderilen ürünlerde kargoda gecikme yaşanabilmektedir. Kargo sürecini RB462343457CN numarası ile, PTT Kargo’dan takip edebilirsiniz. [Yurtdışından gönderilen ürünler sadece Türkiye’ye giriş yaptıktan sonra kargodan takip edilebilmektedir]. Ayrıca üyeliğiniz, satıcıya ve yetkili arkadaşlarımıza iletmiş olduğunuz hakaret içerikli mesajlar dolayısıyla sonlandırılmıştır. GittiGidiyor, sitede satışa sunulan ürünleri fiziki olarak elinde bulundurmamaktadır. GittiGidiyor Kullanıcı Sözleşmesi'nde de açıkça belirtildiği üzere, www.gittigidiyor.com sitesi üzerinden satılan ürünlere ilişkin tüm sorumluluk Satıcılara aittir. Bu aşamada, ürünün belirtilen süre içerisinde elinize ulaşmaması durumunda, satıcı hakkında yasal işlem başlatma hakkınızı kullanabilirsiniz. Yaptığınız yasal işlem kapsamında, satıcının kimlik bilgileri, resmi makamların talebi doğrultusunda GittiGidiyor tarafından yetkili kişilerle paylaşılacaktır. Uyarı: İşbu yukarıda yer alan açıklamalar GittiGidiyor tarafından bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup herhangi bir şekilde hukuki çözüm ve/veya yasal bir zorunluluk olarak nitelendirilmemelidir. Bu çerçevede, işbu beyanları esas alarak hareket etmemelerini ve herhangi bir yasal işlem başlatmadan önce Kullanıcıların üçüncü kişilerden/avukatlardan hukuki bir destek almalarını ve ihbar ve ihtar ederiz.

  • GittiGidiyor Temsilcisi07 Ekim 2013

    Kullanıcımıza e-posta ile ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.gittigidiyor.com/bizeulasin Saygılarımızla, GittiGidiyor

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön