16 Eylül 2013 #2013189

GittiGidiyor'dan Aldığım Telefon Klonlanmış Çıktı İlgilenmiyorlar!

Gittigidiyor sitesinden 24.06.2013 tarihinde Samsung marka bir telefon aldım. 20 gün önce telefonumun klonlanmış olduğu bir ay içinde kapanacağı yasal uyarısı geldi. Gittigidiyor sitesine mail attım bana sadece ilgili firmanın telefonunu verdiler ama telefonlara ulaşılamıyor.


Ben Gittigidiyor sitesine güvenerek alışveriş yaptım. Yoksa tanımadığım kişiden mal almazdım ama Gittigidiyor sitesi ben sana telefonunu verdim ne yaparsan yap diyor. Güvenli site bu mu?Mağduriyetimi gidermelerini istiyorum.

Resul 101 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli kullanıcımız, Telefon görüşmeleri tarafımızdan kontrol edilemeyeceği için arayan kişinin satıcıyla bağlantı durumunu bilememekteyiz. Bize gönderdiğiniz mesaj satıcıya iletilmiştir. Gelen aramada ilettiğiniz sorunla ilgili size bilgi iletildiyse, satıcıyla irtibatta kalarak ürünü kendisine gönderebilirsiniz. Ürünü kargoladıktan sonra kargo takip numarasını satıcıya mesaj olarak iletebilirsiniz. Satıcının konuyla ilgili olarak 25.09.2013, 12.00 tarihine kadar size geri dönüş yapmaması durumunda tekrar Destek Hattı'na bilgi vermenizi rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • Resul24 Eylül 2013

    gittigidiyor benim problemimle ilgileneceğini söylüyor,tanımadığım birisi bana telefon edip telefonu gönder sorunu çözelim diyor,gittigidiyora soruyorum bu kişiyi tanıyormusunuz telefonu göndereyim mi diyorum bana biz tanımıyoruz ister gönder istersen gönderme diyorlar.kayıtsız ne olduğunu bilmeden nasıl göndereyim.telefon geriye gelmezse kime soracağım belli değil.ne yapacağımı şaşırdım.

  • GittiGidiyor Temsilcisi21 Eylül 2013

    Değerli Üyemiz, Yapılan incelemede, satıcının bağlantılı olduğu bir üyeliği tespit edilmiştir. Satıcının üyeliğine ve işlemlerine müdahale edilmiştir. Size yardımcı olunmadan, satıcının üyeliğine ve işlemlerine konulan kısıtlama kaldırılmayacaktır. Satıcıyla konu hakkında görüşüp size yardımcı olunması sağlanacaktır. İşlem takibimiz altında olacaktır. Gelişmelerle ilgili Destek Hattı'mıza gönderdiğiniz mesaj üzerinden size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön