10 Şubat
Yorum Yap
#11567593

GittiGidiyor'dan Aldığım 2 Yıl Garantili Yatak 2 Ayda Çöktü!

Yaklaşık 5 ay önce en uygun fiyatlı yatak aradım ve GittiGidiyor'da buldum. Satıcı dükkanı skticaret şeklindedir. Hala GittiGidiyor satıcıları arasındadır ve yatağı almak için aradığımda internetten satış olmadığı reklam için ürün koyduklarını elden teslim edip parayı peşin alacaklarını ürünün 2 yıl garantili olarak her türlü sorunda birebir değişim yaptıklarını söylediler. Bu şekilde yatağı aldım teslimat için gelen kişide fatura vs. Hiçbir şey getirmemişti. Yaklaşık 2 ay içinde yatakta çökme oluştu ve satıcı ile iletişime geçtik tamam değişim için geleceğiz dediler ve çeşitli bahaneler ile bizi oyaladılar üzerinden 3 ay geçti son durum telefonlarımız engellendi ve yanıltıldık. GittiGidiyor güvencesi ile aldık ama satıcısı bu şekilde yanıltıcı çıktı. İnternet siteleri EU Mobilya satıcı ismi S*** K. ve B*** isminde biri sanırım. Ürünlerini alıp paramızı iade etsinler.

Selin Selin 309 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi22 s

  Değerli kullanıcımız, Vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • GittiGidiyor Temsilcisi1 g

  Değerli kullanıcımız, Son 1 yıla ait işlemlerinizde belirtmiş olduğunuz alışverişinize ulaşamadık. İşleminizi inceleyebilmemiz için alışverişi gerçekleştirdiğiniz kullanıcı adınızı, e-posta adresinizi ve ilgili ürün numarasını iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • GittiGidiyor Temsilcisi2 g

  Değerli kullanıcımız, Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz iletişim bilgilerinizle GittiGidiyor kullanıcı adınıza ulaşılamamıştır. İşleminizi inceleyebilmemiz için alışverişi gerçekleştirdiğiniz kullanıcı adınızı, e-posta adresinizi ve ilgili ürün numarasını iletmenizi rica ederiz. Üye girişi yaptıktan sonra http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri bağlantısı üzerinden uygun kategori seçiminin ardından Canlı Yardım, Bizi Arayın veya Bize Yazın destek alanlarından da bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Selin2 g

  5 ay önce aldığım yatak çöktü 2 yıl garantili denildi alırken ama firma GittiGidiyor üzerinden satış yaptığı halde ödemeyi ve teslimatı elden yaptığı için fatura vermedi. 2 ay oyaladı yatağı değiştireceğiz diye şimdi de telefonlarım engellendi ve en son dediği şey yatağı ondan aldığımın ne malum olduğuydu. GittiGidiyor ile görüştüm ve skticaret adlı satıcıyı sistemden çıkardılar. Ancak kendi sitelerinde insanları dolandırmaya devam ediyorlar.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler