GittiGidiyor'da Teslim Edilmeyen Ürün Hakkında

Emin Emin4 hafta önce

16 Mayıs ta Adana dan GittiGidiyor üzerinden vantilatör siparişi verdim, akabinde yanlışlıkla ödeme onayı verdim,17 gündür bana teslimat yapılmadı, Fast pazar isimli mağazanın satış sözleşmesinde beyan ettiği telefon kapalı ve mesajlara kesinlikle cevap vermiyorlar bunun dışında GittiGidiyor a mail attım ve yine cevap yok. Tüketici ile bu kadar dalga geçilmekte, en son inada binecek psikolojimi bozdukları için tüketiciyi bilgilendirmedikleri için tazminat davası açacağım, kimse hukuktan üstün değildir.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
    Ali

Cevaplar

GittiGidiyor Logo GittiGidiyor 3 hafta önce

Değerli kullanıcımız, İade işlemi başarılı bir şekilde gerçekleşti. İade tutarının hesabınıza yansıma süresi bankaların uygulamalarına bağlı olarak değişiklik gösterir. Ödemenizi kredi kartı kullanarak gerçekleştirdiyseniz 2-4 gün, banka kartı ile gerçekleştirdiyseniz 3-10 gün içerisinde iade edilmektedir. Dilerseniz süreç hakkında bankanızla görüşerek detaylı bilgi talep edebilirsiniz. Sevgiler. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GittiGidiyor Logo GittiGidiyor 3 hafta önce

Değerli kullanıcımız, Bilgileriniz ilgili ekibimize iletilmiş ve gerekli incelemeler başlatılmıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler