GittiGidiyor'da Tanımsız Çekler!

Burçin Burçin1 hafta önce

2 haftada 2. Kez başıma geldi. Şu an hala arıyorum ve bir sonuç yok. İlk siparişime 10 TL ikincisine 20 TL indirin çeki tanımlandığına dair kendilerinden GittiGidiyor mesajlarım kısmında çeklerin tanımlandığını görüyorum. Fakat çekler tanımlanmıyor ve siz her gün arıyorsunuz bunları. Aramakta kar etmiyor artık ne yapıyorlarsa bir sonuca da ulaşılmıyor... Çok amatörce buluyorum bu durumu. Müşteriye mesaj atıp tanımlamamak ne demek. Her zaman aynı şey bu tesadüf değil.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

GittiGidiyor Logo GittiGidiyor 1 hafta önce

Değerli kullanıcımız, İlgili kupon "brcnce" adlı üyeliğinize tanımlanmıştır. Üye girişinizin ardından http://www.gittigidiyor.com/BanaOzel/indirimlerim.php bağlantısı üzerinden kontrol edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz. Kuponunuzu kullanmak için, sepetinizde belirlemiş olduğunuz ürünlerin yanındaki kutucukları işaretli hale getirmenizi ve sayfanın sol alt tarafından kullanmak istediğiniz indirim kuponunu seçmenizi rica ederiz. Ödeme sayfasında, indirim kuponunuzun seçili olduğundan emin olduktan sonra, kart bilgilerinizi yazabilir ve kuponunuzla beraber ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

profile-icon Burçin 1 hafta önce

Ahmet bey telefonda konuştuğumuz üzere bahsettiğiniz çek de taninlanmamis bilginize

GittiGidiyor Logo GittiGidiyor 1 hafta önce

Değerli kullanıcımız, İlettiğiniz konu hakkında incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

profile-icon Burçin 1 hafta önce

Bunlar tanımlı değil

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler