09 Ağustos
#12415147

GittiGidiyor'da Satış Sonrası Sıfır Destek

Https://www.gittigidiyor.com'dan 18/07/2019 tarihinde 30 watt LED ampul -büyük boy LED aydınlatma E27 beyaz- 10 adet (458312838) satın aldım. Satıcı siparişimin onayını verdi ve bir gün sonra beni aradı. Biz bu ürünü yanlışlıkla koymuşuz, ödediğiniz ücret 10 adet değil de 1 adet fiyatıdır dediler. Bende tamam 1 adet gönderin dedim. Bu seferde işte sorunda o, bir adet gönderemiyoruz dediler ve benden siparişi iptal etmemi istediler. Bende siparişi iptal etmeyeceğimi, firma olarak onların iptal etmesini istedim.


Bu konuşma sonrası birden SMS olarak bana Yurtiçi Kargo - İstoç şubesi, gönderi kodu 101010101010 şeklinde mesaj geldi. Zannettim ki ürünü gönderdiler. Yurtiçi Kargo'yu aradım. Böyle bir kargo olmadığını söylediler. Meğerse ürünü göndermiş gibi göstermek için böyle bir şeyi ürünü aldığım firma yapmış. GittiGidiyor.com müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlattım. Karşı tarafın yanıltmaya çalıştığını söyledim. Müşteri temsilcisi ürünü satan firmayla görüştü ve firmanın ürünü göndermek istemediğini söyledi. Hatta benden siparişi iptal etmemi istedi. Bende ne münasebet, iptal etmiyorum dedim ve başka bir müşteri temsilcisine bağlandım.


Durumu anlatınca müşteri temsilcisi durumu gerekli departmanlara aktardım dedi. Gerekli departmanlardan ve GittiGidiyor'dan bugüne kadar tık yok. Demek ki firmanın çok sağlam münasebetleri var. Firma göndermek istemeyince ürün göndermiyor. Bu durumda da GittiGidiyor hiçbir şey yapamıyor. GittiGidiyor.com'dan ürün satın alırken başınıza böyle şeylerin gelebileceği ihtimalini unutmayarak alışveriş yapmanızı tavsiye ederim. Beni pişman ettiler. Müşterileri ile nasıl ilgilendiklerini sizlerde görün.

Alper Alper 360 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Alper15 Ağustos

  Sayın Temsilci, Telefonumdan bana bilgilendirme yapıldı. Teşekkür ederim. Satıcıya uyguladığınız yaptırımı buradan paylaşmanızı rica edeceğim. Konuyu takip eden herkes de bilgilensin lütfen.

 • GittiGidiyor Temsilcisi15 Ağustos

  Değerli kullanıcımız, İlettiğiniz konu hakkında incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Alper14 Ağustos

  Sayın Temsilci, Keşke benim alım ve müşteri temsilcinizi kaç defa aradığıma bakıp, öyle cevap yazsaydınız. Satıcı beni arayarak göndermeyeceğini zaten beyan etti. Kısa bir süre bekleyin diyorsunuz, bu zaten yaklaşık 45 gün önce oldu. Daha ne kadar beklememi tavsiye edersiniz? Ödeme sürecini durduran benim. gittigidiyor.com tarafından yapılan bir işlemmiş gibi algılamama sebep oluyorsunuz. Ürün bedeli benim umurumda bile değil. Bu 3 kuruşluk ürün ile siz satış sonrası ve müşterilerinizin ne kadar arkasında olduğunuzu zaten gösterdiniz. Yazık 1 firmanın gittigidiyor.com u ne duruma düşürdüğüne bakın. Bu sizleri rahatsız etmiyorsa, gelecekteki durumunuz belli. Bu şikayetimi bir hafta içinde sonuçlandırmazsanız, üst düzey yöneticilerinize birebir durumu kendim aktaracağım. Ben sonuçta yapmam gerekenleri yaptım. Siz üzerinize düşeni yapmazsanız, izleyin cümbüşü. Benim talebim satıcıya yaptırım uygulamanızdı. Özellikle buradan yazıyorum ki insanlar net şekilde görsünler.

 • GittiGidiyor Temsilcisi13 Ağustos

  Değerli kullanıcımız, Yaşadığınız sorun hakkında satıcıya gerekli bilgilendirme yapıldı. Satıcının size yardımcı olması için kısa bir süre beklemenizi rica ederiz. Ayrıca, işleminizin otomatik onay süresi durduruldu. Bilginiz ve onayınız olmadan ürün bedeli satıcının hesabına aktarılmayacaktır. Üye girişi yaptıktan sonra http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri bağlantısı üzerinden uygun kategori seçiminin ardından Canlı Yardım, Bizi Arayın veya Bize Yazın destek alanlarından da bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları