25 Ekim 2016 #6776941

GittiGidiyor'da Satıcı Sorunları

Söz konusu (hasta bezi) satışımda alıcı ürünü alıyor, ürünü teslim alıyoruz ve ürünün 5 paketinin hepsinin açıldığı görünüyor, gönderide faturanın olmadığı görünüyor. Durum kargo kuryesi ile tutanak altına alınıyor ve fotoğraflanıp imzalanıyor. Bütün bu olanların akabinde durum 2 defa çözüm merkezine iletiliyor. Daha sonra bir hatırlatma mesajı gönderiliyor, çözüm merkezinde durum inceleniyor. En kısa sürede size dönüş yapılacak ibaresi beliriyor ve bekliyorum ama sonra ne oluyor? GittiGidiyor parayı alıcıya iade ediyor...


Soruyorum:
1 marketten sakız bile alsanız faturasız iade yapabiliyor musunuz?
2.benim % 18 'lik KDV bedelimi kim karşılayacak?
3. ürünleri ambalajlı hasta bezi olarak teslim alan alıcı hepsini açıyor ki bu bir sağlık ürünüdür ve bize gönderiyor. Bu uzaktan satış yönetmeliğine uygun mudur?
4. satıcıları ciddiye alma politikanız bu mudur?
5. yaptığınız işin doğru olduğunu düşünüyor musunuz?

Şerif 117 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi25 Ekim 2016

    Değerli Kullanıcımız, Konu hakkında http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/aliciyim/saticiyla-iletisim-kurmak başlığı üzerinden Müşteri Hizmetleri'ne ulaşmanızı rica ederiz. Yetkili arkadaşlarımız mesajlarınızı en kısa sürede cevaplayacaktır. Cevaplanan mesajları, Bana Özel sayfanız üzerinden kontrol edebilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön