10 Ağustos
#12417750

GittiGidiyor'da Sahte Ürünler Satıyor

09.08.2019 tarihinde GittiGidiyor gibi kurumsal bir siteden Johnson's Baby markasına güvendiğim için kızım için bebek pudrası aldım. Kullanıcı adı: pharma_vision (262) Fakat pudranın üzerinde Arapça yazılar var fatura vs hiçbir şey yok. Ürün sahte gibi geldi bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Murat Murat 578 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi15 s

  Değerli kullanıcımız, GittiGidiyor'u tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Murat15 s

  Teşekkürler sorunum çözümlendi.

 • GittiGidiyor Temsilcisi15 s

  Değerli kullanıcımız, İlettiğiniz konu hakkında incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Murat4 g

  GittiGidiyor dan johnsons baby bebek pudrası satın aldım. Ürünün üzerinde Arapça yazılar vardı araştırdım jnj firmasını aradım firma benden ürünün fotoğraflarını istedi ürünün Ortadoğu menşeyi olduğunu söylediler ürünü direk bize gönderin biz size yenisini gönderelim dediler bu tarz yerlerden de almayın dediler GittiGidiyor'dan şikayetçi oldum gereken her şeyi yapacaklarını söylediler.

 • GittiGidiyor Temsilcisi11 Ağustos

  Kullanıcımıza Şikayetvar.com'a tanımladığı e-posta adresi üzerinden ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. https://yardim.gittigidiyor.net/s/ Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları