03 Ekim 2018
Yorum Yap
#10979799

GittiGidiyor'da Paramız Güvende Değil!

GittiGidiyor'dan 1 ay önce Ç***İ** adlı üyeliğimden 372677699 referans numaralı sipariş verdim. Satıcının sipariş için belirttiği kargo ücreti ile kargo firmasının istediği ücret farklı olduğu için ürünü kargodan almadan iade ettim.


Durumu GittiGidiyor'a bildirdim ve iade sürecini başlattım. İade sürecindeki ürünün parası uyarıma rağmen satıcıya aktarılmış. GittiGidiyor'u aradım başta yanlış olduğunu müşteri memnuniyeti adına size ürün bedeli kadar indirim çeki verelim dediler.


Sonra indirim çekini vermedikleri gibi ürün ücreti de 1 ay geçmesine rağmen iade edilmiyor. GittiGidiyor'un sıfır risk Sistemine güvenerek paramız güvende zannediyoruz, bir sorun olduğunda sizi satıcıyla baş başa bırakıyor. Satıcıyı şikayet edin diyor.


Normal güvencesiz sitelerden hiç farkı yok, sizi satıcının insafına bırakıyor. İsteyene bu yaşadığım sorunla ilgili bütün mesajlaşmaların ekran görüntüsünü gönderebilirim.

İlyas İlyas 133 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi25 Ekim 2018

    Değerli kullanıcımız, Web sitemiz üzerinden üye girişi yapmanızın ardından https://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri/alis-sonrasi-islemler/kargo-ve-teslimat-islemleri bağlantısı üzerinde bulunan "Bizi Arayın" butonuna tıkladıktan sonra, telefon numaramıza ve size özel oluşturulacak 4 haneli koda ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

  • İlyas04 Ekim 2018

    1 aydan fazla süredir bekliyorum. Sadece bekleyin diyorsunuz. Yardım merkezindende onlarca mesaj attım, belki 10 defada en az aradım ama sorunu çözmediniz. Üstelik söz verdiğiniz ve email adresine yüklendi diye bildirim gönderdiğiniz indirim kodunu bile gerçekte tanımlanmamışsınız. Açıkçası oyalamaktan başka bir şey yapmıyorsunuz, çözüm yok. Kesinlikle GittiGidiyor güvenilipte alışveriş yapılacak yer değil.

  • GittiGidiyor Temsilcisi04 Ekim 2018

    Değerli kullanıcımız, Yaşadığınız sorun hakkında satıcı firmaya gerekli bilgiler iletildi. Satıcının size yardımcı olması için kısa bir süre beklemenizi rica ederiz. Üye girişi yaptıktan sonra http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri bağlantısı üzerinden size uygun kategori seçiminin ardından Canlı Yardım, Bizi Arayın veya Bize Yazın destek alanlarından da bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler