10 Nisan 2014

GittiGidiyor'a Ulaşmak İmkansız!

GittiGidiyor, müşteriyi satıcıyla başbaşa bırakıyor. Hiçbir sorunu çözmüyor ve en önemlisi bir sorun olduğunda, kendilerine direkt olarak ulaşmak asla mümkün değil! Ulaşmak için verdikleri dolambaçlı komutlar adım-adım uygulanmasına rağmen, asla istediğiniz bölüme ulaşıp, cevap alamıyorsunuz!


Kendilerine bir kez de buradan sesleniyorum, çok iyi bildikleri söz konusu sorunumu, lütfen biran önce çözümlesinler.


Beni daha fazla satıcıyla muhatap etmesinler!

Filiz 108 Okunma

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi15 Mayıs 2014

  Değerli kullanıcımız, GittiGidiyor'da şu an için telefon desteği bulunmamaktadır. Ancak, Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.gittigidiyor.com/bizeulasin Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Filiz14 Mayıs 2014

  Size, neden direkt ulaşılamıyor?! Bu soruma neden-niçin-hangi sebeple..... cevap vermiyorsunuz?! Lütfen bu soruma cevap istiyorum: Sİ-ZE NE-DEN, Nİ-Ç-İN U-LA-ŞI-LA-MI-YOR?! [Oysa yaptığınız iş, ilk önce bu hizmeti gerektirir!] Lütfen-lütfen bu soruma CEVAP istiyorum!!! Sorunum halledilmediği için, ben ürünümden, vazgeçtim zaten! BİLGİLERİNİZE! FİLİZ ERTEKİN

 • Filiz17 Nisan 2014

  sıfır

 • GittiGidiyor Temsilcisi10 Nisan 2014

  Değerli kullanıcımız, Destek Hattı'na gönderdiğiniz 1183550 numaralı fiş üzerinden konu hakkında size bilgi verilmiştir. İlgili mesajı kontrol etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön