27 Ekim 2016 #6795757

GittiGidiyor Yorumların Yayınlanmaması

2 hafta önce aldığım 3 katlı oyun evi yerine 2 katlı oyun evi gönderildi. Ankatoptan adlı satıcı ürünü yanlış gönderdiği halde ne telefonlarıma ne de mesajlarıma cevap verdi. Ürünü iade edece bir muhatap dahi bulamadım! GittiGidiyor'dan yaptığım gayet seviyeli olan yorumda satışlar azalmasın diye yayımlanmadı. GittiGidiyor yapılan olumsuz yorumları yayınlamıyor çünkü satıcılardan ciddi para kazanıyor. Olumsuz yorumlarda satışı azaltacağı için böyle bir çözüm üretmişler;) bu durumda da alıcının mağduriyeti çok da umurlarında değil. Baksanıza bütün satıcılar mükemmel.

Ahunur 456 Okunma

Cevaplar

  • Ahunur23 Kasım 2016

    Hiçbir telafi yapılmadı mesajımda yayımlanmadı. GittiGidiyor satışı yüksek satıcıların hatalarını göstermemek için yorumları siliyor ya da yayınlamıyor. GittiGidiyor sayesinde dolandırıldım.

  • GittiGidiyor Temsilcisi27 Ekim 2016

    Değerli Kullanıcımız, Yapılan incelemede, 01636602 numaralı fiş üzerinden tarafınıza bilgi verildiği görülmektedir. İşleminizi yalnızca ilgili fiş üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Böylece yetkili arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde gerekli inceleme ve işlemleri yapacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön