06 Ağustos 2015

GittiGidiyor Yeteri Kadar İlgilenmiyor!

Spor için telefon kol bandı aldım ürün kullanım esnasında nem yapıyor ve cihazı bozabileceğinden iade ettim satıcıyla mesajlaştım ürünü gönderin dedi geri gönderim kargo numarasını girmediğim için ürün bedeli satıcıya iade edildi, satıcı kötü niyetli olduğu için bir hafta beni oyaladı yok ürün gelmedi kargo numarasını kontrol ettim almışsınız dedim teyit ettik sonra parayı yatırdım havuz hesabına dedi. GittiGidiyor kontrol ediyor para yatmamış GittiGidiyor müşteri temsilcisi bir haftadır satıcıya ulaşmaya çalışıyor ve hiçbir yaptırım uygulamıyor. Satıcının ürünü aldığını GittiGidiyor mesajlarımdan teyit ettiği halde 20 gündür bu sorun ile uğraşıyorum.

Yavuz 103 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi20 Ağustos 2015

    Değerli Kullanıcımız, Müşteri Hizmetlerimize oluşturduğunuz '00587509' numaralı şikayet kaydınız üzerinden bize bilgi vermenizi rica ederiz. http://yardim.gittigidiyor.com/tum-yazismalar linki üzerinden şikayetinizin takibini yapabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız mesajınızı en kısa süre içerisinde yanıtlayacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor

  • Yavuz19 Ağustos 2015

    Merhaba, 20 gündür satıcıya ulaşmaya çalışan Müşteri hizmetleriniz çok çalışıyor dehşetle seyrediyorum bugün itibari ile hala satıcıya ulaşmaya çalışıyorlar ve bu ticari ahlakın hiçbir kuralına uymayan satıcı hala Gittigidiyor.com sitesinde satış yapıyor Müşteri hizmetleriniz satıcının bana mesajlarda söylediği yalan beyanlarının hepsini okuduğu halde sadece seyrediyor durumu daha önce de benzer bir olay oldu Müşteri hizmetleri satıcının hesabını blokladı aynı gün iade işlemim gerçekleşti her gün mesaj atıyorum sonu ne olacak çok merak ediyorum.

  • GittiGidiyor Temsilcisi07 Ağustos 2015

    Değerli kullanıcımız, Müşteri Hizmetlerimize 587509 numaralı şikayet kaydını oluşturduğunuz görülmektedir. http://yardim.gittigidiyor.com/tum-yazismalar linki üzerinden şikayetinizin takibini yapabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız mesajınızı en kısa süre içerisinde yanıtlayacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön