27 Eylül 2016 #6539086

GittiGidiyor Yeni Ürün Yükleme Problemi!

2010 yılından beri hem satış yaptığım hem de alış yaptığım bir sitedir. GittiGidiyor zaman zaman bazı sistemsel problemler yaşasa da çoğu zaman tercih ettiğim sitedir. Fakat; 23 Eylül 2016 Cuma gününden beri sistemlerinde ki bir problemden dolayı yeni ürün yüklemeye izin vermemektedir. Bu problem GittiGidiyor'da ki mağazamın ürün sayısını artırmasına izin vermemekle birlikte ürün seçeneklerimi de sınırlamaktadır.


Bugün itibari ile 5 gündür parasını ödemiş olduğum halde hiçbir şekilde işlem yapamamaktayım. Müşteri temsilcileri ile görüştüğümde sorun çözüldüğünde mağduriyetinizde giderilmiş olacaktır gibi garip bir cevap verildi. Sorunun ve mağduriyetimizin ısrarla anlamamak isteyen GittiGidiyor temsilcileri üyeliğime 20 adet özellik ekleyerek mağduriyetimi gidermeye çalıştılar fakat ürün yükleme yapılamayan bir sistemde hangi ürünlere bu özellikleri ekleyebilirim? Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Tc 153 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi18 Ocak 2017

    Değerli Kullanıcımız, Siz değerli kullanıcılarımıza daha kaliteli hizmet verebilmemiz için bazı geliştirmeler yapılmaktadır. Güncellemeler esnasında bir takım teknik sorunlar meydana gelebiliyor ancak teknik ekibimiz gerekli çalışmaları yaparak ilgili teknik sorunu en kısa süre içerisinde gidermektedir. Üyeliğinize memnuniyetiniz adına tüm opsiyonel özellikler dahil 20 adet daha ücretsiz listeleme hakkı tanımlanmıştır. Kontrol etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön