01 Şubat 2014 #2270527

GittiGidiyor Yasaklı Ürünümün Satışı Yapılıyor!

GittiGidiyor de daha önce tarafımıza ait ürünün satışı yapıldığına dair siteyi bilgilendirdik ve belgelerimizi de ulaştırdık,ancak görüyoruz ki ürünün satışı sitede yapılmaya devam etmektedir. Konunun ivedilikle çözülmemesi durumunda hem siteyi hemde sitede satışına olanak veren kullanıcıyı dava edeceğiz.

Sinan 121 Okunma

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi04 Şubat 2014

  Kullanıcımıza telefonla ulaşılmış ve konu hakkında gerekli bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Sinan03 Şubat 2014

  siteniz yayınlanan ürünlerin kontrolünü yasaklı olup olmadığına dair yeterli kontrolü sağlayamıyor.

 • Sinan03 Şubat 2014

  yüzkere katıldım bu programa sanırım avukatlarınız işini yapmıyor yada bu konuları takip edemiyorsunuz biz gerekli uyarıları yaptık. kısaca avukatlarınızın bize ulaşmasını sağlayın.

 • GittiGidiyor Temsilcisi03 Şubat 2014

  Değerli kullanıcımız, Yasal hakkınızı elbette kullanabilirsiniz. GittiGidiyor, yasal mercilerden gelecek her türlü talebe, en kısa sürede geri dönüş yapacaktır. Ancak ürünleriniz hakkında Hak Sahibi olduğunuzu, ilgili programımız üzerinden kanıtlayarak, bize ulaşmanız, işlemlerinizin çok daha hızlı bir şekilde sonuçlanmasına yardımcı olacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Sinan02 Şubat 2014

  herhangi bir programa katıkmak yerine bu noktada sizi dava etmek durumundayım ne yazıkki. Bilginize...

 • GittiGidiyor Temsilcisi02 Şubat 2014

  Değerli kullanıcımız, Eğer hak sahibi olduğunuz bir ürünün sitemizde satışını durdurmak istiyorsanız, Hak Sahiplerini Koruma Programı'na katılmanız gerekmektedir. Detaylı bilgiyi http://yardim.gittigidiyor.com/sozlesmeler-kurallar/hak-sahiplerini-koruma-programi adresinden alabilirsiniz. Eğer programa kayıtlıysanız, [email protected] e-posta adresi üzerinden ilgili ürünler hakkında bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön