08 Ekim
#12750207

GittiGidiyor Yardım Servisi Problemli

GittiGidiyor müşterilerine hem alıcı hem de satıcı olarak gerekli yardımları yapamıyor. Geçtiğimiz yıllarda aldığım bulaşık makinesinin faturası gelmemiş satıcıya ve müşteri hizmetlerine onlarca defa şikayet etmeme rağmen bu site sessizliğe bürünmüştür, daha sonra fatura için satıcıyı Maliye Bakanlığına şikayet etmek zorunda kalmıştım.


Şimdi de satıcı olarak elden çıkartmak istediğim ürünleri sebepsiz yere listelemeden çıkartıp (üstelik listeleme ücreti de ödedim 10 günlük) 3 ayrı fiş açarak yardım servisine ulaşmama rağmen 5 gündür cevap gelmiyor ve sonuca ulaşamıyorum. Daha önce bulaşık makinesi aldığım zamandaki gibi. Galiba küstüler bana arkadaşlar. Fiş No.: 06078715, 06054137.

Emre Emre 247 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Emre1 g

  13 gün oldu listeleme paramın üzerine yattı GittiGidiyor hala dönüş yok gene küstüler bana anlaşılan

 • Emre2 g

  11 gün oldu hala çözüm yok ödemesi yapılan ürünler listelenmedi müşteri servisi çözüm üretemiyor cevap veren yok

 • Emre11 Ekim

  Hala çözülmesini bekliyorum toplamda 8 gün oldu gelişme yok buraya yazdıktan sonrada teknik ekibe ilettik diye yazdılar ama hala bir şey olduğu yok

 • GittiGidiyor Temsilcisi09 Ekim

  Değerli kullanıcımız, Kullanıcılarımıza daha kaliteli hizmet verebilmek için arka planda birtakım güncellemeler gerçekleştiriyoruz. Bu güncellemeler sırasında anlık aksaklıklar yaşadığımızı belirtmek isteriz. Sistemlerimizde yapılan inceleme sonrası teknik bir sorun yaşandığı tespit edilmiştir. Teknik ekibimiz çözüme yönelik çalışmalarına devam etmektedir. En kısa sürede gerekli aksiyon alınacaktır. Yaşanan aksaklık nedeni ile özür dileriz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

Ziyaretçi Yorumları