27 Ocak 2014 #2259382

GittiGidiyor Yanlış Gelen Ürün İadesi!

Aralık başında istemiş olduğum ürün yanlış geldi. firma yanlış ürün göndermiş. (kargo ücretsiz yazdığı halde kargo ücreti alındı. Ürünü iade ettim. (Yine kargo ücreti ödedim ). Alıcı kargo ücretini kabul etmediği için kargo ücretini ödedim.


defalarca e-mail yazdım. Sonuç yok. Kargoya ödediğim dekontlar istendi e-mail attım. Yine cevap yok. Ne ürünüm geliyor nede parası GittiGidiyor gibi bir siteye yakışmıyor. Bu ürün stokta yoksa hala niye sitenizde satışta


Ben ödediğim kargo ücretlerini + ürünün ücretini talep ediyorum. İnternet'ten birçok alış veriş yaptım. Bu kadar yetersiz çalışan bir site görmedim.

Yeşim 107 Okunma

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi13 Mayıs 2014

  Değerli kullanıcımıza telefon yoluyla ulaşılarak bilgi verilmiştir. Her türlü talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. www.gittigidiyor.com/bizeulasin Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Yeşim13 Mayıs 2014

  destek hattına bilgi verin diyorsunuz kargo dekontlarını ek yapıp gönderelilemiyor. [email protected] e-maıl adresini verdiniz. burayada mesaj gitmiyor. Düzgün bir e-maıl adresi verirmisiniz. '' Satıcıya bedel iadesini gerçekleştirmesi yönünde gerekli uyarı yapılmıştır. İşleminiz bizim de takibimizdedir. Bu konuda endişe duymamanızı rica ederiz. '' demişsiniz siz dalga geçiyorsunuz zannediyorum. Aaralık ayıbdan beri sizinle uğraşıyorum. LÜTFEN KARGO ÜCRETLERİNİDE ÖDEYİNİZ. DÜZGÜN E-MAIL ADRESİ VERİNİZ.

 • GittiGidiyor Temsilcisi13 Mayıs 2014

  Değerli kullanıcımız, Satıcı ile irtibata geçilmiş ve ürün bedelinin iadesi sağlanmıştır. Yapılan iadeler, kredi kartılarına 4, banka kartlarına ise 7 iş günü içerisinde yansımaktadır. Kargo ücreti konusunda Destek Hattı'na bilgi vermenizi bekliyoruz. Bu doğrultuda, size yardımcı olunacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • GittiGidiyor Temsilcisi12 Mayıs 2014

  Değerli kullanıcımız, Satıcıya bedel iadesini gerçekleştirmesi yönünde gerekli uyarı yapılmıştır. İşleminiz bizim de takibimizdedir. Bu konuda endişe duymamanızı rica ederiz. Lütfen ödediğiniz kargo ücretlerini http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/aliciyim/saticiyla-iletisim-kurmak linki üzerinden müşteri hizmetlerimize ulaşarak iletiniz. Bu doğrultuda, kargo ücreti konusunda mağdur olmamanız sağlanacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • GittiGidiyor Temsilcisi07 Mayıs 2014

  Değerli kullanıcımız, Satıcıya bir uyarı mesajı gönderilmiş ve ürün bedelini en kısa süre içerisinde havuz hesabımıza iade etmesi talep edilmiştir. Satıcı, ürün bedelini GittiGidiyor havuz hesabına iade edip bilgi verdiğinde, ürün bedeli kartınıza iade edilecek ve size bir bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Ayrıca, ödediğiniz kargo ücretlerini de 1201537 numaralı Destek Hattı fişiniz üzerinden müşteri hizmetlerimize iletmenizi rica ederiz. Bu doğrultuda, kargo ücreti konusunda da size yardımcı olunacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Yeşim06 Mayıs 2014

  evet cvp lütfen

 • Yeşim05 Mayıs 2014

  cevabınızı bekliyorum. sonuçlandırın artık.

 • GittiGidiyor Temsilcisi01 Mayıs 2014

  Değerli kullanıcımız, Destek Hattı'na gönderdiğiniz mesaj yanıtlanmıştır. Bana Özel sayfanızdan size gönderilen mesajı kontrol etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Yeşim30 Nisan 2014

  bilgileri gönderdik cvp gelmedi. e-maıl adresi veriniz. ödeme dekontlarını e-maıl atacağım.

 • GittiGidiyor Temsilcisi28 Nisan 2014

  Değerli kullanıcımız, Gerekli incelemelerin yapılabilmesi için http://yardim.gittigidiyor.com/destek-hatti/aliciyim/saticiyla-iletisim-kurmak linki üzerinden müşteri hizmetlerimize ulaşmanızı ve iade ettiğiniz ürüne ait iade kargo bilgilerini iletmenizi rica ederiz. Bu doğrultuda, satıcı ile irtibata geçilecek ve ürün bedelinin iade edilmesi sağlanacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Yeşim28 Nisan 2014

  siz dalgamı geçiyorsunuz. satıcının eline kargo ulaştı. Hala ürünüm gelmedi. paranız iade olacak dedi. iade olan birşey yok lütfen acil cvp verin. ürün yok , para iaadesi yok artı ürünü alırken ve iade ederkende kargo masrafı ödedim. masrafların evraklarını istediniz. onuda e-maıl attım. cevap yok.

 • GittiGidiyor Temsilcisi27 Ocak 2014

  Değerli kullanıcımız, GittiGidiyor müşteri hizmetlerine 16/12/2013 tarihinde iletmiş olduğunuz mesajınız aynı gün içerisinde cevaplanmıştır; ancak ilgili cevabı okumadığınızı görmekteyiz. 30 gün içerisinde okunmayan cevaplar sistemlerimizden kaldırılmaktadır. İade ettiğiniz ürüne ait iade kargo bilgilerinizi online kargo takibi yapılabilir formatta Destek Hattı'na iletmenizi rica ediyoruz. Böylece satıcıyla irtibata geçerek ürün hakkında bilgi isteyeceğiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön