13 Eylül 2013 #2010258

GittiGidiyor Yanlı Satış Yapıyor!

GittiGidiyor sitesinin tuhaf ve yanlı yönetimiyle ilgili ciddi problemleri var. Geçen sabah dükkanımda sattığım ürünlerle ilgili 27 tane mesaj gelmiş. Sizin de mutlaka gördüğünüz chanel oje görünümlü Iphone kılıflarımın ve jack plugların replika ürün olması nedeniyle kaldırıldığı ve tekrar koyarsam üyeliğimin iptal edileceği konusunda bir mail.


Ancak sorun benim ürünlerimin kaldırılması değil onların aynı ürünleri
satan dükkan sahiplerine dokunmamaları ve tehditkar tavırları. Yazışmaları ve fotoğrafları ekliyorum kararı lütfen siz verin.

İlke 241 Okunma

Cevaplar

  • GittiGidiyor Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Üyemiz, Rutin olarak belirli aralıklarla ürünlerle ilgili inceleme yapılmakta ve site kurallarına aykırı olan ürünler sonlandırılmaktadır. Bunun dışında, kullanıcılarımız ürün sayfalarındaki rapor et linkleri üzerinden site kurallarını ihlal ettikleri ürünleri bize rapor etmektedir. Rutin olarak yaptığımız kontrollerin dışında, rapor edilen ürünlerde tarafımızca incelenmekte ve site kurallarına aykırı olan ürünler sonlandırılmaktadır. Site kurallarına aykırı olan ürünler ürün sayfasındaki rapor et linki ile bize bildirmenizi rica ederiz. Bir satıcının birden fazla ürünü varsa, bir ürünü rapor edip, rapor etme ekranında satıcının diğer ürünlerinin de site kurallarını ihlal ettiğini bildirebilirsiniz. İlgili birimlerimiz en kısa sürede ürünleri incelemeye alıp müdahale edecektir. Rapor edilen ürünler ve satıcıları kayıt altına alınmaktadır. Bu nedenle, bildirimlerinizi rapor et linki üzerinden bize iletmeniz çok önemlidir. Teşekkür ederiz. Saygılarımızla, GittiGidiyor

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön