24 Ekim 2016 #6752668

GittiGidiyor Yalan Beyanda Bulunarak Satış Yapıyor

Yaklaşık 5 ay önce GittiGidiyor.com aracılığı ile 400 TL vererek ayakkabı aldım. Ancak ayakkabı 3 ay dolmadan soldu. Bunun üzerine ayakkabıyı Adidas firmasına göndermek istedim, ancak firma GittiGidiyor com ile anlaşmasının olmadığını belirterek ayakkabıyı kabul etmedi. Bunun üzerine aldığım firmaya ayakkabıyı gönderdim. Onlarda başka birilerinin faturalarını göstererek ayakkabıyı incelemeye göndermişler.


İncele sonucu başka bir isimle bana inceleme raporu geldi. Adidas'ı aradım ismimi söyledim. sizin adınıza herhangi bir ayakkabı gelmemiş incelemeye dediler. Bende konuyu anlattım . başka birilerinini faturalarını kullanarak benim ayakkabıyı başka birisinin ismi ile gönderildiğini söyledim. GittiGidiyor com'a da konuyu anlattım. Bu satıcı ve senin aranda bir sorun deyip kestirip attı. Adidas firması inceleme başlattı ve tüketici hakem heyetine başvurdum.

Hasan 159 Okunma

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi20 Ocak 2017

  Değerli kullanıcımız, Herhangi bir sorun halinde http://yardim.gittigidiyor.com/musteri-hizmetleri linki üzerinden Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız mesajlarınızı en kısa süre içerisinde yanıtlayacaktır. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Hasan09 Kasım 2016

  Firma kale almıyor alaşılan

 • Hasan01 Kasım 2016

  Arkadaşlar GittiGidiyor com adresinde Microtekstil adında bir satıcı var. Sattığı ürünlerin garantili olduğunu söylüyor ama kesinlikle ürünler Adidas firmasının garantisi kapsamında değil. Adidas firması GittiGidiyor ile anlaşmalarının bulunmadığını belirterek oralardan alınan ayakkabıların garanti kapsamı dışında olduğunu belirtiyor. Microtekstil firması ise ayakkabıları sahte evrak düzenleyerek Adidas firmasına garanti kapsamında gönderiyor... Bunu GittiGidiyor sitesi yetkilileri ile paylaştım satıcının usulsüzlük yaptığını. Yalan açıklamalarda bulunarak satış yaptığını belirtim ama oralı olmadı. Ayrıca Adidas firmasına Microtekstil firmasının sahte evrak düzenleyerek kendilerine garanti dışı olan ayakkabıların incelenmesi için gönderildiğini belittim. Ayrıca izinsiz olarak sitede ayakkabılarının satıldığını belirttim çözüm bulamadım. Son çare olarak Tüketici Mahkemelerine başvuracağım

 • Hasan31 Ekim 2016

  Firma hala geri dönüş yapmadı işlerine gelmedi sanırım...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön