07 Şubat 2014

GittiGidiyor Word Puan Geri Alınmış

Gittigidiyor'dan Samsung Galaxy S4 ürününü satın aldım. Ancak ürünü satın alırken kullandığım word puan hakkımın şimdi 10 gün içerisinde geri alınmış. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Mustafa 125 Okunma

Cevaplar

 • GittiGidiyor Temsilcisi18 Şubat 2014

  Değerli kullanıcımız, Wordpuanlar, kampanyanın sona erme tarihinde hesabınıza aktarılır ve belirli bir süre içerisinde kullanılmazsa banka tarafından geri alınırlar. 11 Kasım - 31 Aralık tarihleri arasında yapılan kampanyada kazanılan Worldpuan'lar, 11 Ocak 2014 tarihinde, gün içerisinde kartlara tanımlanmıştır. Worldpuan'ların son kullanma tarihi 20 Ocak 2014'tür. Kullanılmayan Worldpuan'lar 21 Ocak 2014 tarihinde geri alınmıştır. Eğer kampanya kapsamında kazandığınız puanları 11-21 Ocak 2014 tarihleri arasında kullanmadıysanız, ilgili puanlar banka tarafından geri alınmıştır. Puan kampanyaları, ürün bedelinde indirim olarak yansımaz. Kampanyadan kazanılan tutarlar, kampanya sonunda, belirtilen tarih aralığı içinde kullanılmak şartıyla, kartınıza puan olarak eklenir. Bankanızdan konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Mustafa18 Şubat 2014

  Sevgili GittiGidiyor; Ben zaten ürünü 20 Kasım tarihinde aldım. Bu ürünün 100 TL indirimli olması gerekirken kart extrelerime baktığımda bunun aynı olmadığını söylemek istiyorum. Ve bu benim ilk alışverişimdi bu nedenle kampanyadan yararlanmama gibi durumda yok ortada. Şimdi durumumu daha iyi anladığınızı düşünüyorum...

 • GittiGidiyor Temsilcisi10 Şubat 2014

  Değerli kullanıcımız, İlgili kampanyanın yardım sayfası http://yardim.gittigidiyor.com/arama-sonuclari?kat=di8 adresindedir. Ayrıca kampanyanın aktif olduğu süre boyunca bu yardım sayfasında, kampanyanın geçerli olduğu bütün ürün sayfalarından, kullanıcılarımıza gönderilen e-postalardan ve GittiGidiyor ana sayfasından ulaşılabilmektedir. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

 • Mustafa09 Şubat 2014

  Firma bu konuyla ilgili bilgilendirme yapıldığını söylüyor öyleyse bu insanların rahatça görebileceği yada ulaşabileceği bir yer olması gerekir. Bu nedenle bu uyarının sitenin neresinde yapıldığını firmanın bildirmesini istiyorum.

 • Mustafa09 Şubat 2014

  Kesinlikle bu bir bilgilendirme veya hak değil dolandırıcılıktır...

 • GittiGidiyor Temsilcisi07 Şubat 2014

  Değerli kullanıcımız, 11 Kasım - 31 Aralık tarihleri arasında yapılan kampanyada kazanılan Worldpuan'lar, 11 Ocak 2014 tarihinde, gün içerisinde kartlara tanımlanmıştır. Worldpuan'ların son kullanma tarihi 20 Ocak 2014'tür. Kullanılmayan Worldpuan'lar 21 Ocak 2014 tarihinde geri alınmıştır. Kampanya koşulları hakkında kampanya detayları ve kampanya yardım sayfaları üzerinden gerekli bilgi verilmiş olup, farklı bir uygulama yapılamayacağını üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla, GittiGidiyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön